Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek senkinek? El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek? El vagyok keseredve!

Figyelt kérdés

Badoon is fent vagyok és mindig csak a szokásos beszélgetés megy, amitől már a falra mászok. (Köszönés, mesélj magadról, kedvenc időtöltésed, mit vársz el egy párkapcsolattól) Senki nem merné feltenni a kérdést, hogy eljönnél velem egy randira? Pedig tök jó lenne! Most is ráírtam egy cuki srácra, hogy lenne-e kedve ismerkedni, azt mondta oké, de mikor elszóltam magam, hogy ugorjunk már el valahova beszélgetni, borozgatni (ami nálam azt jelenti, hogy egy pohár egész este kitart), és nemet mondott. Egy laza, dumálós este, ami nem jár semmiféle kötelezettséggel, mégis végtelen messze van.

20/L


2014. márc. 10. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Fú hát nekem sem kellenne egy ilyen nő mint te 20f
2014. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Talán nem cuki sráccal kéne beszélgetni aki női ruhákba öltözik, hanem egy férfi típusra.
2014. márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A beszélgetés fontos. Fontos megismerni a másikat. Viszont a te "beszélgető partnereid" túlzásba vitték. Állandóan húzzák előtted a mézesmadzagot, hogy "lehet hogy ő lesz a jó"... aztán nem cselekednek, mert nem mernek. Ezért beszélnek tovább, és nem hívnak el.


A most kialakult személyiséged viszont kissé taszító.

Oké, ki akarsz menni, el akarod hagyni a gépet, de ... odakinn szerinted mit csinálnátok? Odakinn is kell a beszélgetés.


Bár, az is lehet, én értettelek félre a kis szösszeneted alapján.

2014. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem jól csinálod, bátor és kezdeményező vagy. teljesen jó.

ha az a fiú nem ment el veled, annak biztos van valami furcsa oka, például nem is az, akinek mondja magát, pl. nős férfi, aki szórakozgat az ilyen fiatal lányokkal, de a tettek mezejére nem akar lépni.

tehát ilyen netes dolgok miatt tényleg ne keseredj el.

egyébként 20 évesen nem tudom, mit csinálsz a netes társkeresőn a sok hülye között. Inkább a való életben próbálj szimpatikus emberekkel szóba elegyedni. Elég ha csak egy mondatot mondasz, valami megjegyzést teszel, és közben mosolyogsz. Ne várj el folytatást, csak legyél kedves és nyitott, és persze időbe telik, de a nyitottság az eredményeket fog hozni. Az a lényeg, hogy ha már egy kicsit flörtöltél valakivel, azt is fogd föl sikernek. és ne úgy vedd, hogy jaj, ebből se lett semmi. Mindenkivel így van, flörtölünk egy csomó emberrel, aztán annak a töredékéből lesz valami továbblépés.

2014. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert te is csak a legjóképűbb pasikkal állsz szóba, ahogy társkeresőkön minden lány. A srácnak valszeg aznapra már meg van beszélve 3 randija, te nem férsz bele az idejébe.
2014. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mesélsz magadról? Mi a kedvenc időtöltésed? Mit vársz egy kapcsolattól?


Mikor jössz el borozni? :P

2014. márc. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az az érzésem,hogy az 5-ösnek van igaza ebben az esetben is. :) Kellenél Te nagyon sok normális srácnak,csak észre kéne venni őket is!
2014. márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem hogy tökátlag,talán duci vagy,a srác akinek írtál meg kisportolt,jóképű csajokkedvence.
2014. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz! Exemet a bensőéért szerettem meg, mert kedves volt, aranyos és okos. Ám nem sokáig voltunk együtt. Társkeresőn meg mindig annak írok, aki szimpatikus. Nincs olyan, hogy szőke és zöld szemű, izmos legyen. Csak fogjon meg benne valami, az meg mindenkinél más.
2014. márc. 10. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!