Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok a legjobb pasi, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok a legjobb pasi, de egyszer az életben szeretném átélni, hogy milyen egy igazán szép nővel lenni, szerintetek van rá esély?

Figyelt kérdés
Nem prostira gondolok nyilván.. Túl nagy kérés ez az élettől?
2014. márc. 6. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
hát...így eléggé. de nincs kizárva
2014. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja
2014. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Legjobb tudomásom szerint ezért tenni kell, nem jár senkinek sem.

Ez nem az élettől kérés hanem a szép nőktől. De csak, azért mert ez szerinted nem nagy kérés, szánalomból senki nem fog lefeküdni veled.

2014. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem mindig a kinezet számit.

Ha vsgány,összinte,es magabisztos vagy azt szeretik a nok.

Jaaa és legyen stilusod az a legfontosabb

2014. márc. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy Casanova, Bár én is halak jegyében születtem mint ő. :D Nekem volt gyönyörű barátnőm, és sokan megfordultak utána az utcán mikor sétáltunk. Persze hogy van esélyed rá, ha nekem megadatott, neked is meg fog, csak tegyél érte. Kifogásokat, gyengeséget, félelmeket tedd félre, ezek mind meggátolnak a sikerben.
2014. márc. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Aksika válasza:
A fene se tudja.Láttam már csodát :)
2014. márc. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyobb élmény azzal együtt lenni, akibe szerelmes vagy, mint egy kinézetre szép, idegen valakivel.
2014. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!