Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el randira és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el randira és milyen témákat dobjak fel közben?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik és elszeretném hívni valahova...rengeteget beszélünk nevetünk de nemtudom megváltozna -e midnen ezzel ha elhívnám??

Pl már nem beszélgetnénk annyit stb...!

Segítsetek ma szeretném felhívni telefnon hogy van -e kedve!

segítseteeek!!


2009. dec. 12. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:

"szia!

nincs kedved ma eljönni velem egy cukrászdába? ehetnénk valami finom sütit meg beszélgethetnénk. ráérsz?"


nem kell itt erőltetni, hogy randinak nevezed meg minden... teljesen fölösleges. találkoztok, jól érzitek magatokat, beszélgettek, és kész. ezt anélkül is lehet, hogy randinak neveznéd.

2009. dec. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek!
2009. dec. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Szia!Ráérsz délután?Arra gondoltam elmehetnénk sétálni a parkba/beülni egy sütire stb.Persze csak,ha neked is van kedved hozzá."

Csak bátran,ha eddig jól elvoltatok akkor (szerintem) ezzel nem tudod elrontani.

15/L

2009. dec. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nincs kedved eljönni velem? Sétálhatnánk, sütizhetnénk vagy megihatnánk egy teát (vagy esetleg forralt bort..:D), így te se punnyadnál otthon és én sem;)
2009. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!