Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek az én helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek az én helyemben ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Hetek óta nem tudok túllépni egy visszautasításon, és már tényleg nem tudom, mit tehetnék annak érdekében, hogy végre elfelejtsem. 18/f

2014. febr. 27. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiverném a farkamat. De ez persze csak én vagyok.
2014. febr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előbb még 17 éves voltál. Kerek egy órája írtad ki az előző kérdésed. Persze, ha születésnapod van és pont most "léptél szintet", akkor Boldogot. Minden egyéb esetben fejezd be a picsogást, lépj túl. Aztán a következő 30 csalódásnál inkább legyél tökös és ne nyávogj.
2014. febr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne szőrözz, uccsó! Szegény azt se tudja, fiú-e, vagy lány.
2014. febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolj ara, hogy valószínűleg úgyse illettetek volna össze, és keress más lányt. Ilyenkor nem elkeseredni kell, hanem arra, hogy te legalább oda mertél menni és meg merted tenni az első lépést.
2014. ápr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!