Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti kit választanátok vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kit választanátok vagy mit tennétek ebben a helyzetben? 17/L

Figyelt kérdés

van két srác.. én rég óta szeretnék egy komoly párkapcsolatot.

az egyikőjük ( Andrisnak hívják) rég óta ismerem, már 2 éve állítólag szerelmes belém, most úgy alakult hogy randizgatunk. a másik srácot Daninak hívják, fél éve ismerem.

külsőre egyikőjük sem egy álompasi, de belsőre mindkettőjükben megfogott valami. Andris nagyon kedves velem mindig ( néha tulságosan is). Dani van hogy kicsit bunkóbb velem, vitatkozunk de akkor sem rossz szándékkal, csak van egy pár dolog amiben teljesen ellentétes a véleményünk.

Andris anyukáját ismerem, kevésbé szimpatikus, mint Dani szülei, akik nagyon aranyosak.

Andrisnak már volt több kapcsolata, nem szűz már, Daninak még nem volt egy barátnője sem.

Andris biztosan többet érez irántam mint barátság, Daninál ezt nem mindig érzem de a barátaim szerint tetszem neki csak félénk.

Nekem volt már kapcsolatom, de még szűz vagyok. Nem tudom kit válasszak mert Andris kicsit zűrösebb, cigizik iszik és szerintem ha rajta múlna bármikor lefeküdne velem.. Dani visszahúzódóbb, nekem kellene kezdeményeznem szerintem


2014. jan. 19. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
válaszd azt, aki iránt többet érzel barátságnál
2014. jan. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Danit válaszd.
2014. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem mindig a fiú kezdeményezzen ! a kérdés csak az hogy szerelemből feküdne le veled . vagy csak ugy egynek jó lennél ?! ;)
2014. jan. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Danit válaszd.


"Néhány ember kemény páncélt hord, de a lelke mélyén lágy, olvadós karamella."

2014. jan. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak viszonozd a másik kezdeményezéseit, sztem is gáz lánynak kezdeményezni.. Ha adod a jeleket fog lépni Dani is.
2014. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dani!
2014. jan. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
válassz engem!
2014. jan. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ekkora dilemmát okoz, akkor szerintem egyiket se válaszd. Nem kötelező, minden áron... ugye???
2014. jan. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 moneyrunnin@ ***** válasza:
Szerintem Béla az igazi
2014. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!