Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha bejövök a csajnak, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bejövök a csajnak, akkor ebben a helyzetben nem baj, ha pár perc beszélgetés után lezárom a beszélgetést és elhívom valahova?

Figyelt kérdés

A közelünkben van egy új boltos lány. Az elmúlt 2 hétben kb. 3 szor jártam a boltban. Eddig nem kezdeményeztem beszélgetést, de kedves hangnemben beszéltem hozzá, és úgy veszem észre, hogy örül, ha lát engem.

És nem azért, mert ez a dolga, észleltem, hogy más korombeli férfiakkal nem ilyen hangnemben beszél, mint velem, meg már előre köszön, amikor belépek.

Szerintem örülne, ha kezdeményeznék.


Nem akarom eltervezni, hogy miről és mennyi ideig tartson a beszélgetés, csak ha valami miatt úgy alakulna, hogy csak pár percet tudunk beszélgetni, akkor nem lenne korai, ha elhívnám valahova?

Pláne, ha mondjuk még nem is tudtunk meg egymásról semmit, mert másról szólt a beszélgetés.


2013. szept. 1. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem beszélgess vele esetleg várd meg meló után kísérd haza ismerd meg aztánlehet szó randiról
2013. szept. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de olyan jót kacarásztam, ahogy elképzeltem, hogy beszélgettek, majd LEZÁROD. :D Pl egy olyan mondatocskával, hogy "beszélgetés vége". :D


De hogy válaszoljak is: nyugodtan hívd el. Pl egy üdítőre. Nem kell túl nyomulósnak lenned, elég ha megkérdezed, hogy lenne e kedve valamikor beülni valahova. Én az ilyennek mindig jobban örülök, mint amikor direktbe megkérdezik, hogy elmegyünk e randizni.


Sok sikert!

2013. szept. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elhívhatód nyugodtan :) Ha esetleg látod, hogy zavarba jön és elbizonytalanodik se add fel.:)
2013. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!