Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok,25 feletti és párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,25 feletti és párkapcsolatban tökre tapasztalatlan pasik minden esetben kukában végzik? Rákérdeztek exekre a randikon? Miért?

Figyelt kérdés
Eddig nekem az összes lány rákérdezett.
2014. febr. 25. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Engem olyan szinten érdekel csak a "múlt", hogy volt-e már része komoly kapcsolatban. Ez hidd el, nagyon fontos ahhoz, hogy az ember megfelelően tudjon hozzáállni a másikhoz. Mert nyilván akinek még nem volt komoly kapcsolata, az valamilyen szinten "le van maradva" (és ezt a legkevésbé sem degradáló módon értem, csak egyszerűen nincs szocializálódva komoly párkapcsolatilag). Hiába érett szellemileg, érzelmileg, rengeteg olyan dolog van, amit csak tapasztalat útján tanul meg az ember. Türelmesebbnek kell lenni azzal, aki még nincs tisztában egy valódi párkapcsolat működésével.
2014. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
érdekelte az előéleted. amúgy nem illene rákérdezni. az is benne van a pakliban, hogy nem akarnak kínlódni egy tapasztalatlan pasival, pedig mindenkinek el kell kezdenie valahol..
2014. febr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen hülyeség amit az első ír. Attól még tudhat teljesen jól bánni lánnyal valaki. Jobban, mint ha egy tapasztalt ürge állandóan megveri a feleségét.
2014. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Többnyire nem bajlódnak vele, bár én még odáig sem jutottam el soha, hogy ezt megkérdezzék, mivel annyira ocsmány vagyok, hogy senki sem feltételezi, hogy lett volna már valakim.
2014. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, az iszonyat szörnyű tud lenni, hogy egy lány ránéz egy rondább srácra, aki lehet jó lenne egy párkapcsolatban és mindent megadna a lánynak, mégis ránéz és rögtön látja, hogy ronda, ebből az lesz az első gondolata, hogy ez tuti ne volt még nővel, így kuka lesz, meg nehogy már én legyek az a lány, akire ez rá akar nézni és kapcsolatot akar kezdeni. Sajnos, szörnyű világot élünk. Megkergültek az emberek, aki meg nem ilyen, azt kinézik és elszigetelik a társadalomtól. Bolond világ, megszoksz vagy megszöksz alapon működik minden.
2014. febr. 25. 19:26
 6/11 anonim ***** válasza:

ebből is látszik, hogy a hazugság csodákra képes! minden nő azt mondja, hogy az igazat szeretné hallani, de egyik sem azt akarja! mindnyájan hallani akarnak valamit, azt kell megfejtened és elhitetni, hogy olyan vagy. egy bizonyos idő után pedig szép lassan kiengedsz, akkor már kevésbé fog számítani.

megkérdezi a barátnőd, hogy kövérnek látod-e mert felszedett pár kilót. mit válaszolsz? megmondod, hogy igen babám kicsit plöttyed letted a popsid és nem ártana egy kis sport vagy azt mondod, hogy tökéletes vagy, szuper szexi?

2014. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én megmondom az én álláspontomat. A nők tényleg az igazat akarják hallani vagyis egy részük. A többségük azonban csak ezt mondja, mert az erkölcsösnek hangzik. De ha az igazság nem illik össze az ő álláspontjukkal, akkor nem akarnak kompromisszumot, nem szeretnek kötni. Ha pedig az igazság azt jelenti, hogy nem voltál még nővel vagy régen, akkor elkönyvelik, hogy na...itt az ideje más pasi után nézni. Ez az igazság.
2014. febr. 25. 19:57
 8/11 anonim ***** válasza:
18%

A kérdező jól látja. 25 felett a tapasztalatlan fiúkkal nem kezdenek a lányok. Nem a szexuális tapasztalatlanságról van szó, együtt élni valakivel, sokszor nem egyszerű és ezt csak tanulás útján lehet elsajátítani. Akinek eddig nem volt komoly kapcsolata annak oka van.

És legyünk őszinték, kinek van kedve szenvedni egy ilyen pasival, amikor a lányok döntenek úgyis, válogatnak a férfiak között...

Ja és minden esetben esetben elvárjuk az igazat.


25\l

2014. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy eddig miért nem jött össze senki?
2014. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát igen ez igy valahogy van és igen ahogy az előttem hozzászóló is írta nem szexuális tapasztalatlanságról van szó. Akinek addig nem volt egy komoly kapcsolata sem lánnyal arra nagy az esély hogy azért nem volt mert komoly kapcsolatra egyszerűen alkalmatlan. Vagy pedig nem is akart igazán komoly kapcsolatot. Esetleg az is felmerül hogy evvel a komoly kapcsolatot akarok cimszóval próbál nőket behúzni és megdöngetni. és persze ha utánanéznek akkor kiderül hogy sose volt kapcsolata és egy hónap alatt már a 20.- lánynak is ugyanigy előadja hogy ő a "leveses fiú, aki félénk és neeem csak egy éjszakát akar" csak azért hogy szexelhessen.


A külső másodlagos egy férfi esetében. Persze ha alkoholista vagy szellemi fogyatékos pofája van esetleg testileg fogyatékos akkor más a helyzet. Na de érthető hogy senki sem szeretne egy munkanélküli fogyatékos embert ápolni. pláne ha ugy indit... Mert,hát a kapcsolat közben is érhet bárkit baleset amikor nem szép dolog a másikat elhagyni. de eleve fogyatékossal senki sem szeretne járni. Gondolom neked sem kellene olyan nő. Csak gondolj bele.

2015. nov. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!