Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tudtok az iráni srácokról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudtok az iráni srácokról?

Figyelt kérdés
Nem rég megismertem egy iráni srácot egy szórakozóhelyen. Sajnos ott a hangos zene miatt nem volt túl sok lehetőségünk beszélgetni, de elhívott randizni. Amúgy Budapesten él és tanul. Nem tudom, mire számítsak igazából... Mármint nem tudom, hogy egy ilyen srác vajon gondolkodik-e egyáltalán párkapcsolatban, vagy csak azért szed fel nőket, hogy szexeljen. Amúgy nagyon helyes és nyilvánvalóan rengeteget bulizik, ezért én azt gondolnám, hogy nem akar ő semmi komolyat. Ismer valaki itt iráni srácokat? Tapasztalatok? 21/L (ő is 21)

2014. febr. 22. 14:17
1 2
 11/12 Baharlale válasza:
79%
Szia! Nincs olyan, hogy iráni srác meg magyar srác. Az a srác van, akivel megismerkedtél, meg sok más. Senki nem tudja itt, hogy ő milyen. Nekem iráni a kedvesem és sok olyan pozitív tulajdonsága van, ami a kultúrájából fakad és sok olyan, ami a saját személyiségéből. Szerintem, ha tényleg tetszett neked, ne dobd el azért a lehetőséget (ami csak randi és nem házasság), mert valakinek megverték a barátnőjét. Ha összejönnétek, perzsa nyelvoktatást vállalok. :-D (tényleg)
2014. febr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Amúgy az lett a vége, hogy végül elkezdtünk randizgatni, de végig járkált más nők után is. Ráadásul azt akarta, hogy menjek hozzá feleségül, hogy megkapja az európai vízumot. Szóval otthagytam és azóta nem beszéltünk.
2021. jún. 16. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!