Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mi a véleményetek az ilyen srácokról?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=Df1U8bBzl3U Balról jobbra a második és az utolsó, mit gondoltok az ilyen srácokról?
2013. aug. 27. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendbe vannak, nekem bejön, ha egy srác nem fogpiszkáló, és kicsit macisabb. =)
2013. aug. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyet értek szerintem is így jók
2013. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az elöl álló szürke pólós bejön, helyes

a többi nem annyira

2013. aug. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Alkatra siman bejön, fejeket nem neztem.

22L

2013. aug. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális, átlagos... (de amúgy nekem, szinte minden pasi átlagos, amíg meg nem ismerem a személyiségét). Ha valaki azon aggódik, hogy más mit gondol róla, az nem normális, lehetsz akármilyen jó (vagy akár szép) ember is, aki másokhoz kedves, mindig lesz valaki, aki igazságtalanul utálni fog.
2013. aug. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a második a aranyosnak tűnik : D

viszont az utolsó mint egy nagyra nőtt gyerek : |

2013. aug. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!