Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tudtok az iráni srácokról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudtok az iráni srácokról?

Figyelt kérdés
Nem rég megismertem egy iráni srácot egy szórakozóhelyen. Sajnos ott a hangos zene miatt nem volt túl sok lehetőségünk beszélgetni, de elhívott randizni. Amúgy Budapesten él és tanul. Nem tudom, mire számítsak igazából... Mármint nem tudom, hogy egy ilyen srác vajon gondolkodik-e egyáltalán párkapcsolatban, vagy csak azért szed fel nőket, hogy szexeljen. Amúgy nagyon helyes és nyilvánvalóan rengeteget bulizik, ezért én azt gondolnám, hogy nem akar ő semmi komolyat. Ismer valaki itt iráni srácokat? Tapasztalatok? 21/L (ő is 21)

2014. febr. 22. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%

allah u akbar

amúgy nem ismerek irániakat de biztos vagyok benne hogy nem csak egyféle iráni ember létezik :) ismerd meg aztkész

2014. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nyilván, ebben igazad van... Csak gondoltam hátha van valakinek iráni ismerőse, vagy más volt dolga iráni sráccal. Amúgy náluk többnejűség van? (lehet, hogy ez hülye kérdés, de azért érdekel)
2014. febr. 22. 14:37
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha szórakozóhelyen ismerkedtetek meg, és esetleg táncoltál vele vagy kelletted magad akkor egészen biztos, hogy nem fog komolyan venni. Sajnos a muszlimok mind r.bancnak nézik az Európai nőket, tapasztalatból tudom. Testvérem Izraelben nőtt fel, igaz nem muszlim, de ő mondta, hogy a Közel-keleten ez az általános nézet az európaiakról.

Nem mondom neked, hogy minden perzsa srác hülye és veri a nőket, mert ismerek személyesen néhány nagyon jófej srácot, de ők vagy iráni szűz lányt vettek feleségül és hoztak Magyarországra, vagy hazai vallásos keresztényt. És jól sikerült a házasságuk.

Ha ennyit bulizik, akkor eleve nem lehet tőle túl sok jóra számítani, hiszen valószínű azért van itt, hogy csak kiélje magát. Amit Te még nem tartasz könnyűvérűségnek, az ő már annak fogja és Te észre sem veszed.

Barátnőm is buliban ismerkedett meg egy iráni sráccal, pár hetet voltak együtt mert a srác nem vette emberszámba amiatt, hogy a csaj elment bulizni és mással is táncolt. Úgy megverte, hogy a csajszi majdnem kórházba került.

Szóval nekem itt a nagy bajom az, hogy buliban ismerkedtetek meg, nem azzal, hogy muszlim a srác, mert a muszlimok tudnak lenni a legjobb férjek, csak egy rendes muszlim nem ilyen körülmények között kezdeményez egy nőnél. Hidd el nekem, muszlimok közt élek, vannak muszlim rokonaim és olvastam a Koránt. Nem éri meg...

2014. febr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, A Korán szerint 4 felesége lehet egy ffinak, de Iránban max. 2 lehet. Egyébként nem jellemző a poligámia, mert sok pénzébe kerül a férjnek 2 feleség eltartása.
2014. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Bombasztikusak szó szerint. :D
2014. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Qrvának nézik a fehér nőt. Volt, hogy elvitte Iránba és ott elcserélte egy kecskére. Ne keverj fajt, mert pórul jársz!
2014. febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6-os, olyan hatalmas hülyeségeket írsz, hogy szinte sírok a röhögéstől :D

Egyébként 3-as vagyok. Nincs olyan, hogy a nőt elcseréli egy kecskére, ezt csak az idióta Európaiak találták ki.

Az itteniek azt értik félre, hogy az iszlámban a férfi pénzt vagy egyéb értéket fizet cserébe a lány szüzességéért és azért, hogy felnevelték a szülei. A pénz a lányt illeti meg, hogyha mégis válás lenne a vége, legyen miből élnie a nőnek a következő házasságáig.

2014. febr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

6-os

az egész emberiség egy faj te idióta:) a rasszra gondolsz, elég szomorú hogy még ezt sem tudod miközben rasszista vagy,ostoba

2014. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Oh, hát ezek a dolgok abszolút nem hangzanak jól. Azt hiszem, kihagyom a srácot. Nagyon szexi amúgy, de nekem egy szex nem ér meg ennyit. Meg nekem amúgy is hosszú távon kéne, ha egyáltalán kéne.
2014. febr. 22. 19:06
 10/12 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem Szeptember 11 kén költözz valamelyik barátnődhöz :D
2014. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!