Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék közelebb kerülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bácsmegi levente kérdése:

Hogyan tudnék közelebb kerülni egy csajhoz?

Figyelt kérdés
Osztálytársam és nem tudom vagy inkább nem nagyon merem megszólítani a csajt de nem tudom miért pedig hallottam már azt hogy szerelmes belém!

2014. febr. 20. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
szia kánten vagyok montázsiból, ezt próbáld ki! ;)
2014. febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Könyörgöm valaki válaszolja már meg neki mert 5 percenként ki írja!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__540..

2014. febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szedd már össze a tökeidet öcsém, az osztálytársadhoz évekig nem akarsz szólni, mert "nem mersz"? Rúgd magad fenékbe és beszélgess vele, csak úgy.


Nem kell lerohanni, csak beszélgess, és ha már többedszerre beszélgetsz vele 4szemközt, akkor elhívod fagyizni iskola után (addigra már bőven nyár lesz)

2014. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kérd meg az egyik haverodat, hogy ha nem mersz odamenni a csajhoz a héten, akkor dugjon fel a seggedbe egy villát

motiváció: pipa

2014. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Teljes mértékben egyet értek a "szedd össze a tökeidet" válasszal. :D Ne nyomulj túlságosan,nekem pl. nem jön be.Szerintem nagyon aranyos,mikor egy fiú mosolyog.Röhögj vele sokat.Hívd el moziba,biciklizni,fagyizni,stb.Előtte persze beszélgess vele minél többet.Ha eddig nem nagyon voltatok együtt,szerintem érteni fogja a jeleket. :)
2014. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!