Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék közelebb kerülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliból aki tetszik nekem. Tudom a nevét, bejelöltem Facebook-on, csak nem tudom hogyan tovább...légyszi segítsetek...F/17
2011. nov. 16. 20:27
 1/2 Talán én? ***** válasza:

egy lépéssel lépj minden nap közelebb hozzá :P

ha meg össze is akarsz jönni vele akkor :

Legyél mulatságos sose unatkozzon meletted ha már keresi a társaságod akkor sínen vagy hívd el ide oda ahol 2esbe lehettek .. és ha már úgy érzed akkor start :P

2011. nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nckf,hskfhuelaksfd ***** válasza:
ha már bejelölted facebookon, akk mondjuk írj rá, beszélgessetek, aztán élőben is beszéljetek sokat (az sokkal jobb) és akkor már könnyen mennek a dolgok
2011. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!