Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha fiúkkal focizok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiúkkal focizok, hogy tudnék közelebb kerülni az egyikükhöz?

Figyelt kérdés

Közös ismerős által sikerült "elérnem",hogy párszor együtt focizzak a kiszemeltemmel.:) Csak páran leszünk,már régebben egyszer fociztunk együtt és akkor megjegyezte,h jól focizok. Most szeretnék valahogy közelebb kerülni hozzá. Szeretnék jobban lenni vele. Hogy csináljam? Esetleg dícsérjem meg,h milyen ügyes? Úgy gondoltam,h úgy intézem,ellenfelek legyünk,aztán majd Őt fogom,így testileg közelebb kerülünk egymáshoz.:P Érjek hozzá párszor? De hogyan? Valami ötlet??:) Azt szeretném elérni ezzel az egésszel,h keltsem fel a figyelmét,kelljek neki,hogy meg akarjon ismerni.

20/L


2013. jún. 14. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát játék közben semmiképpen, az nagyon ciki sztem. Majd jelentkezni fog... :)
2013. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rúgd fel! :D
2013. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Felrúgni nem nagyon tudnám,mivel ő elég kigyúrt,én meg 55kg vagyok :D
2013. jún. 14. 22:23
 4/5 anonim válasza:
igen, :D mindenképpen, egymás ellen legyetek, és fogd őt :D, és ne csak a labdával foglalkozz :D, személyes tapasztalatból mondom, ez elég bejövős :D, és nyugodtan érintkezzen a testetek :D, hidd el felfigyel majd rád :P (Fiú)
2013. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csússz rá a bokájára hátulról, mint Strestík Leonardoéra, aztán pedig kérj bocsánatot és ápolgasd!! :)
2013. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!