Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem el, ahol közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem el, ahol közelebb tudok hozzá kerülni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel már volt két randink, és alakul a dolog. (neten ismertem meg, tehát nem volt még semmi extra, csak ismerkedünk egymással) Tudtok javasolni olyan helyet, ahol közel tudok hozzá kerülni, ami összehoz minket.

A válaszokat előre is köszi!



2013. máj. 11. 22:12
 1/4 anonim válasza:
tesco
2013. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tokiói metró csúcsidőben.
2013. máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nevetséges az első 2 kommentelő.. remélem veletek is lesz ilyen, hogy egy értelmes választ se kaptok, ha majd valami fontosat kérdeztek. amúgy vidd el moziba vagy valamilyen parkba, esetleg este felé kihívhatod, és ha kezd fázni vagy nem tudom akkor öleld meg stb.
2013. máj. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha pl. Pesten vagy másik folyópart melletti városban laktok, nekem nagyon tetszene, ha a partra vinne ki randizni a naplementében.:) Ha nem, akkor egy szép parkba mondjuk.
2013. máj. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!