Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megszólítsam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megszólítsam, vagy próbáljam tovább keresni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A suliból hazajövet a trolibuszon megláttam egy nagyon szép, és helyes lányt. Kb egykorú lehet velem, és nagyon tetszik, már egy hete minden reggel látom, sokszor délután is és nagyon megtetszett.

Elkezdtem keresni sok közösségi oldalon (myvip, iwiw) de nem jött be (nincs semmi konkrétumom róla, még a korát se tudom, így nehéz) gondoltam rá hogy megszólítom, de milyen indokkal szólítanám meg? :)

Kérlek ha tudtok segítsetek.

Előre is köszi :)


2009. dec. 10. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
2009. dec. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

"bocsi, olyan szép vagy, de annyira h ezt nem bírtam magamban tartani.":D

Ha szerncséd van megmosolyogja ezt vagy megköszöni és onnan tól kialakulhat beszélgetés...

2009. dec. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy van-e nála jegy, mert sajnos nem kaptál a trafikban, és ha van nála, szívesen megvennéd.
2009. dec. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy meg kell szólítani. Mit érsz a kereséssel? Írsz majd neki egy levelet, hogy téged láttalak a trolin, de nem mertelek megszólítani? :D
2009. dec. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves 2. válaszoló!


Gyakran vagyok úgy, hogy buszon megtetszik egy lány, és nem csinálok semmit - elsősorban azért, mert még nincs tapasztalatom ilyesmiben, szóval mondhatjuk hogy bátortalan vagyok.

Szerinted az általad írt szövegre hogy reagálni a lányok többsége? Csak mert szerintem lényegretörő, de mégsem nyomulós, és hát legalább rögtön kifejezem vele hogy miért is szólítottam meg, szóval nem sok félreértés lehet belőle.


Tényleg érdekelne, illetve mások véleménye is ezzel kapcsolatban! Köszi :)

2009. dec. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igazából interneten szerettem volna felvenni a kapcsolatot vele, de így egyszerűbb, szerintem már holnap megszólítom :)

Sajnos ma nem láttam :S :D

2009. dec. 10. 17:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy így? :D Azzal a bizonyos célratörő mondattal, amit a második válaszoló írt? :)
2009. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát a 2. válaszoló nem írt hülyeséget :) sok csajnál beválik, de nem így akarom megszólítani, majd valahogy máshogy :D
2009. dec. 10. 23:02
 9/9 anonim ***** válasza:
SZÓLÍTSD MEG. Ha közösségi oldalról próbálkozol, akkor összefossa magát, mert az jön le neki, hogy perverz zaklató vagy, aki az árnyakból leselkedik rá... Friss tapasztalat. :(
2009. dec. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!