Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy észre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy észre vegyen? Szánjak rá egyáltalán időt? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú, akivel régen nagyon jó barátok voltunk. Elválaszthatatlanok. Mindenki mondta, hogy hogy lehetek egy "ilyennel" szinte testvéri viszonyba. Duci volt, kis gyenge, rossz tanuló meg minden...Én meg a totális ellentéte.De nagyon szerettem.

Pár éve elkezdette edzeni, és bekerült a "menők" körébe. Egyre kevesebbet beszéltünk, és ha mégis megesett, hogy szóba állt velem, akkor is csak azért, hogy az egyik barátnőmről kérdezzen...2 év után már besokaltam, és kiosztottam, azóta nem is szól hozzám, pedig bocsánatot is kértem. Próbálok újra kapcsolatot teremteni vele, de nem megy+ nagyon kezdem úgy érezni, mintha nem csak barátként tekintenék rá.

Mit tegyek?

Segítsetek! Lécci!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. febr. 16. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem érdemli meg a figyelmedet. Hagyd a francba, ez egy gerinctelen féreg...Nekem is van ilyen barátom a gimi óta (most vagyunk végzősök egyetemen), de ő nem kapta össze magát, viszont úgy gondolom, hogy ha kigyúrná magát és jól nézne ki akkor se hanyagolna engem...Undorító ez a fiú, ne fuss utána!

22L

2014. febr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek nincs igaza. Nem undorító, hanem sajnálatra méltó. Önmaga szemében ugyanis még mindig az a duci, kis gyenge, rossz tanuló meg minden, ami volt régen, ezért egy nagy 0 az önbizalma.

Keress egy egészséges fazont.

2014. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. febr. 17. 19:20
 4/5 anonim válasza:
Hát én amondó vagyok aki nem akar tudomást venni rólad az nem véletlenül csinálja... Addig amíg jelentéktelen volt addig te foglalkoztál vele most hogy már nem az nincs rád szüksége, ez egy gusztustalan undorító húzás volt a részéről, de ott egye meg a fene... mindennél van jobb :)
2014. márc. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem gondold végig miért tetszett meg most. Amíg kis duci,gyenge gyerek volt baráti/testvéri viszonyban voltatok,de most,hogy jól néz ki beleszerettél még annak ellenére is,hogy viselkedett veled.Nem lehet,hogy csak a külseje és a népszerűsége miatt van így?
2015. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!