Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tudnék csinálni h a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék csinálni h a lány újra komolyan vegyen?

Figyelt kérdés

Mindketten nem sokára 17 évesek leszünk.


Van egy lány, akinek tudom h bejövök, tudom h szerelmes volt belém.

Valószínűleg most is az, csak nem akar velem összejönni a következő problémák miatt:


- Amikor vele beszélek, teljesen zavarban vagyok és azt hiszi (a lány), hogy nem akarok vele beszépni vagy vmi baj van h beszélünk.

- Amikor vele vagyok nem vagyok magabiztos, szintén mert zavarban vagyok, neh vmit mondjak vagy neh csináljak vmit amit nem kellene, de pont emiatt nem vesz komolyan, pedig tudja Ő is h szeretem...


Viszont mivel nem jövünk össze, ugyanugy szeretne beszélni velem.



Mit lehetne csinálni? Min és hogyan tudnék változtatni? Teljesen el vagyok keseredve h ezekmiatt nem jön össze és ez a dolog engem is zavar, tehát nem csak kettőnk miatt, hanem sajátmagam miatt is.


Ilyeneket h embereljem meg magam, meg legyek férfi nem kérek, mert nem visz előbbre, nem megy...


Persze írhatjátok ezeket is, csak akkor írjátok hozzá h hogyan vigyem végbe! Nagyon megköszönném és sokat segítene... :/ :)


Hogyan lehetek határozott és magabiztos? :DDD



2014. febr. 10. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod el egyszerűen, hogy zavarban vagy, mert szimpatikus neked? Nekem bejött, rögtön ez volt az első lépésemkor amit leszögeztem... :D Másrészt pedig nem kell rágörcsölni, persze mondani könnyebb, mint cselekedni. Sok sikert! ;)
2014. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)))


Viszont lehet h a lánynál megoldja a gondokat, bár lehet h akkor úgy fog rámnézni mint egy kis 'puhap@cs'-re. Egyelőre pedig az vagyok, de nem szeretnék az lenni... csak nem tudom hogyan lehetne változtatni rajta... :/ :(


Azért köszönöm! :) ;) Ha már ugy se jön össze velem, igazából nem veszíthetek, legfeljebb megérti... :)

2014. febr. 10. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Megkongatnám a harangjaidat,kiscsibém.Ennyi.
2014. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3: Ez tényleg KOMOLY!:)
2015. jan. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta összejött :D
2015. jan. 3. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!