Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy tetszhetek-e a lánynak vagy nem, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Egy kis előzménnyel kezdem a dolgot, mert talán ennek is lehet köze ehhez az egészhez ha meg nem, akkor csak véletlen egybeesés.Szóval...Régen volt egy lány, akivel ismerkedtem a sulimból, de nem lett belőle semmi, nyilván beszélt rólam a barátnőivel, amikor aktuális volt a helyzet...Azóta eltelt több, mint 1,5 év és nekem nagyon bejön az egyik barátnője, amikor a közelében van az a lány, akivel régen nem lett semmi, akkor rám se néz, sokszor viszont amikor "véletlen" felé fordulok, akkor nagyon aranyosan mosolyog rám.Nekem úgy tűnik, hogy amikor többen vannak és nem néz rám, akkor erőltetetten néz előre felé és mintha direkt nem nézne rám, de lehet, hogy téves ez az elképelésem, szóval...Ti mit gondoltok erről?
2014. febr. 14. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt csak akkor tudhatod meg ha megkérdezed
2014. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!