Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiú miért csak hétvégén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú miért csak hétvégén akar randizni?

Figyelt kérdés

Egyszer volt eddig randi, akkor hétköznap, alapból munka miatt későn találkoztunk(este 8kor) és jó sokáig maradtunk (fél 2re ért haza) másnap pedig ismét munka, 6kor kelés..

Oké, nem jött ki jól, elég nehéz volt másnap mindkettőnknek, de az egy olyan alkalom volt, most lehetne korábban találkozni, meg akkor maradhatnánk kevesebbet, maximum csak kb. 3 órát.

A kevesebb több mint a semmi szerintem.

Ő csak úgy akar, ha nincs másnap munka, nem tudom ezt mire vélni, ha valaki egy csajt el akar hódítani, akkor nem váratja majdnem 1 hónapot!

1 hónap, mivel miután megemlítette a találkozást, 3 hétig nem ér rá hétvégén. (végülis érthető okok, arra a hétre amikor felhozta a találkozást, már meg volt a programja, következő hét munka, utána meg koncert, az is fix időpontos)


Vagy nem akar meghódítani? Facebookon is jó ha heti 1x beszélünk. Csak barátkozni szeretne? Vagy csak szexelni? Nem tűnik olyannak.

Én már nem értem.. Mi oka lehet ennek, hogy csak hétvégén?

A találkozásnál múltkor is iszogatás volt, és most is az lesz.



2014. febr. 11. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Talonba vagy.
2014. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ha igazán érdekelnéd szakítana rád időt.
2014. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

heti egyszeri beszélgetés facebookon?

húúú telefont nem ismeri senki????


amúgy meg nem akar semmit csak éppen unatkozik és akkorra nincs programja

vagyis ne foglalkozz vele többet

2014. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Itt nem a facebookon van a hangsúly, hanem a heti 1 beszélgetésen..
2014. febr. 11. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!