Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm hétvégén el akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm hétvégén el akar menni bulizni egy régi ismerősével jogosan vagyok féltékeny? Vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Hát,ha szereted,akkor meg is bízol benne,nem? Különben is,nem a tulajdonod,hogy megmond neki,hova menjen (vagy ne menjen) és kivel!
2013. nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Jogosan, ha téged nem hívott... Ez nekem nem jön be hogy egyesek a párjuk nélkül simán elmennek bulizni mással... Nálam az alap, hogy midnenhoav együtt megyünk, vagy sehogy...
2013. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Nem a tulajdonod, és nem vagytok összenőve.


Amúgy ha nem bízol meg benne mi a francnak vagy vele?


Érdekes. Én férjnél vagyok, és nemsokára találkozni fogok egy barátommal (volt osztálytárs), akivel a suliban jóban voltam, és még utána is összefutottunk 1-2 alkalommal.


A férjem mégsem rendez féltékenységi hisztit...megbeszéltem vele a dolgot, és megérti, hogy nekem is szükségem van barátokra, ahogy neki is vannak lány haverjai...


Ha vinnyogsz, és hisztériázol, akkor csak magad alatt vágod a fát.


Tapasztalatból mondom, hogy nem könnyű, hosszabb távon pedig én nem is tudtam olyan pasival járni aki be akart korlátozni, meg féltékenységi rohamokat rendezett...ez a világon az egyik legszánalmasabb dolog.


27/N

2013. nov. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nagyon féltékeny vagy. de ha egyébként erre nem adott okot a csaj akkor hagyd abba!
2013. nov. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akárki akármit mond ha a párja bulizni megy a kapcsolat kezdeti de elmélyült eléggé ilyenkor mindenki eszi a kefét... De ha nem engeded el akkor korlátozod és az semmi jóra nem vezet. Szerintem ha az idegességtől nem tudsz szabadulni vagy foglald le magad. Vagy nyomozz esetleg. Egyszer nyomozol kiderül később bízhatsz-e benne.
2015. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!