Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hétig nem keresett a pasim, aztán összefuttunk most valahol a hétvégén, elnézést kért, meg mondta, hogy o ugyanúgy akar mint eddig, majd változtat ezen, de hogy dolgozott, nem volt ideje. Ez csak duma vagy nézzem el neki?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 16:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Duma.Ejtsd a pasit, mert akkora marhának tart téged, hogy még.
2013. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Nemtudom hány éves vagy, de egy nő nem hisz el ilyen dumát csak egy kislány, hogy dolgozott és nem volt rád ideje. Ha valóban így ltt volna, azt előre közli, vagy időt szakít rád a nagy dolgozásban legalább egy telefon idejéig, hogy közölje, hogy nem ér rá. Az én barátom 10-16 órákat dolgozik minden nap, érdekes módon mindig van ideje rám, legalább annyira, hogy beszéljünk telón 10 percet, hogy aznap nem tud átjönni.


Szerintem csak duma, nehogy elhidd neki. Keress olyat, aki megbecsül, és foglalkozik veled:)

2013. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

deuma. nincs 2 perce hogy felhívjon..jaahh persze.

másik csajjal nem jött össze, és a fix puncihoz menne vissza ennyi....

2013. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Valaki valami biztatóbbat? :S

Akkor hagyjam, ne is beszéljem meg vele? Mert akar a héten találkozni..

2013. aug. 26. 16:20
 5/16 anonim ***** válasza:
4 Hagyd ezt az embert ez egy kamugép. De ha annyira akarod, akkor próbáld meg, viszont légy nagyon óvatos.
2013. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A mobiltelefon , és az internet világában ? Hát szerintem passszold a kérdést.
2013. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ez csak duma
2013. aug. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudom, hogy nem ezt akartad olvasni, de felejtős a pasi!

Rosszul érezte magát, hogy pont összefutottatok, holott nem keresett. Ez csak duma.

Aki akar, az megtalál a világ végén is, kifogás meg mindig van, de akinek van esze, nem veszi be!

Keress olyat, aki foglalkozik veled, ne törődj egy ilyen kamugéppel.

24 N

2013. aug. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek arra van ideje,amire időt akar szakítani.Ennek fényében gondold végig,eddig mennyire néztek téged madárnak.Szerintem nem kicsit.
2013. aug. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én tudom.. De ez olyan kapcsolat, amit nem tudnék csak úgy annyiban hagyni...
2013. aug. 26. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!