Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érez valamit irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez valamit irántam?

Figyelt kérdés
Van egy szeretőm nálam jóvsl idősebb, neki van kapcsolata ugy beszéltük meg eleinte hogy semmi komoly csak szex néha. Egyik nap vizsgáztam jo jegyet kaptam ezért este találkoztunk hozott nekem csokit hogy gratuláljon szex is volt utána 2 órát beszélgettünk ami nagyon jó volt mert komoly témákról volt szó. Kedves nagyon nem olyan hogy szex után egyből lelép vagy elküld már elvitt vacsorátni is többször volt hogy éjjel 2kor munka után is átjött és reggelig beszélgettünk. Nem tudom mit gondoljak hogy érez e valamit csak titkolja vagy túl sokat képzelek bele a dolgokba!??

2014. febr. 9. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:
nem vagy közömbös, az tuti
2014. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!