Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit tegyek? Beégtem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Beégtem? Neki kell megtenni már a lépést nem? Mert én már megtettem az elsőt. Érez valamit irántam vagy szereti a lányt?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik már rég oda.Ismerem és jóban vagyunk , néha szoktunk élőben beszélgetni, ha találkozunk. Facebookon még sosem beszéltünk.Minden simán menne, csak egy a baj: barátnője van 2 éve. 2 nappal ezelőtt bulizni voltam a tesómmal(Klaudia) és a barátjával ( Dáviddal)--> aki egyébként a srácnak a tesója..Kicsit iszogattam és mondtam Dávidnak,hogy mondja meg a tesójának, hogy nekem ő bejön..Erre ő azt válaszolt, hogy ő ezt már rég észrevette a rajtam. Olyan cikinek éreztem a helyzetet, mert én nem szeretnék a srác után járni, neki kéne. Táncolás közben egyszer odajött hozzám a haverjával meg táncoltunk is vagy 1 percet együtt, mert a barátnője rögtön odajött..Biztos megutált engem.Most mit tegyek? Nekem ő kell.:(( A buli után még azt kérdezte a tesómtól,hogy én hogy megyek haza? Most akkor mi van?????
2014. jan. 1. 16:25
 1/9 Költőnő? ***** válasza:
100%
barátnője van. milyen első lépést is kellene megtennie?
2014. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem EGYMÁSSAL kommunikáltok? Sokkal több értelme lenne, mint a tesókkal közvetítgetni...
2014. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
barátnője van!!!!!!!!!!!!! 2 éve. nem értelek. lépj túl rajta.
2014. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor semmit nem érez irántam?:( ohh...
2014. jan. 1. 22:31
 5/9 anonim válasza:
az ilyen mocskok miatt érhet véget egy kapcsolat minek neked egy olyan akinek barátnője van .. szánalmas
2014. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
talán akkor neki sem kéne érdeklődnie felőlem, nem gondolod? :S és amúgy sem nyomulok , mert még sosem írtam rá...
2014. jan. 7. 20:12
 7/9 Költőnő? ***** válasza:
sztem felejtsd el
2014. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
megpróbálom...de egyszer azt hallottam a haverjától, hogy a csajjal nem jó a sex nekik ...hátha szakítanak
2014. jan. 7. 20:29
 9/9 A kérdező kommentje:
még tegnap rám is kacsintott, amikor a barátnője nem látta... nem volt ott
2014. jan. 22. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!