Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány de nem merem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BeNcE :D kérdése:

Van egy lány de nem merem megtenni? Infó lent

Figyelt kérdés
Szóval van 14 vagyok és a lány is annyi, évfolyam társak vagyunk. Sokat beszélünk facen, szerinte édi aranyos kedves vagyok. Lesz alkalmam vele kettesben lenni. Hogy közöljem hogy járni szeretnék vele? Igazából ezt már mondtam neki, de el szeretném hívni külön , beszélni vele és megcsókolni(az első lenne). Szóval parázok a helyzettől. Korrekt válaszokért felpontozok.
2013. febr. 6. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ha nem teszed meg, akkor semmi esélyed. Vesztenivalód pedig nincs. Úgyhogy szépen vezesd fel a dolgot, majd tedd meg :)
2013. febr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első + mindenki parázna, ez természetes. És valószínűleg ő is izgulni fog, úgyhogy nyugi :D
2013. febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!! valaki még tud segíteni??
2013. febr. 6. 15:50
 4/11 A kérdező kommentje:
#1 a felvezetést részleteznéd?? :D
2013. febr. 6. 16:08
 5/11 anonim válasza:
elmentek valami nzugodt helyre. nem a legjobb ötlet beülni egy kávézóba. eleinte csak beszélgettek akármiről. ha úgy adódik akkor majd le is ültök valahova és akarva, akaratlanul egyre közelebb vagytok egymáshoz. egy jó pillanatban megpuszilod az arcát, vagy ő a tied. aztán egymásra néztek és akkor megcsókolod. lehet hogy kicsit sablonszerű így ez az egész, de valahogy így van, nekem legalábbis így volt az első csókom. 17/f
2013. febr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
nyugodt*
2013. febr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elhívod beszélgettek..tárárá..

-Figyelj én többet érzek mint barátság..mi lenne ha ezentúl nem csak barátok lennénk..?

(többet ne várj..lány vagyok..és még nem jártam senkivel..[ha Danika nem számít oviból..])

14/l

2013. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Énis arra gondoltam mint az utolsó :-D
2013. febr. 6. 21:24
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor annyira nem is vagyok gáz.. :DD

Sok sikert! Írd majd meg mi volt!:))

2013. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jövőhét pénteken találkozunk szombaton írok :-D
2013. febr. 6. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!