Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a teendő, ha átjön a barátnő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha átjön a barátnő?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni, ha átjön mit kell tennem, hogy jól sikerüljön. /értelmes válaszokat kérnék/ előre is köszönöm!

2014. febr. 9. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy kimész valamiért, halkan osonj vissza és hirtelen hugyozz a tarkójára.
2014. febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"/értelmes válaszokat kérnék/"

Tudod mi az?! :D

2014. febr. 9. 14:16
 3/8 anonim válasza:

Szerezz óvszert!!!

Na jó,nem leszek buta,keress elő egy jó filmet,valami kaja,akár gyetyafény

Találj ki valamit!

2014. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom, nem mintha nem menne egyedül, de azért kíváncsi vagyok olyan emberek véleményére akik értenek hozzá/jártasok benne...
2014. febr. 9. 14:17
 5/8 anonim válasza:
Nézzetek filmet és csókolgasd,csókold a száját,nyakát(azt finoman harapdálhatod is),simogasd a combját,fogd meg a seggét
2014. febr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dobáld meg kaviccsal.
2014. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha előre megvan beszélve akkor gondolom azt is tisztáztátok hogy mit fogtok csinálni. Számtalan lehetőség van filmezéstől kezdve közös játékok, összebújások, beszélgetések, romantikázás stb... Tehát nem lesz ott unatkozás, meg biztosra megyek hogy a barátnőd is feldob pár ötletet majd.


Ha esetleg spontán menne át meglepetés szerűen akkor igaz picit gázosabb a helyzet me4rt hogy hirtelen mit is csináljatok, egy két dolgot tarts figyelembe azért hogy ha elkezdtél játszani a gépen vagy konzolon akkor ne folytasd hanem szépen kapcsold ki és foglalkozz a barátnőddel, pár ismerősöm itt szúrta el mindig.

Amit tehetsz hogy legyen kéznél 1-2 film ha hirtelen filmezni támad kedvetek, meg egyéb elfoglaltságok bújjatok össze beszélgessetek, kényeztesd, csókolgasd, puszilgasd, szeretgesd, annyi mindent lehet csinálni, csak tudni kell mi érdekli a lányt.

Én barátnőm gyakran jön át csak úgy hozzám, olyan is volt hogy nyakig belemerültem a szerelésbe amikor betoppant a barátnőm és akkor ugye nyilván vele foglalkoztam, olyan is volt hogy ő segített szerelni hogy hamarabb végezzünk :) Tehát rengeteg közös dolgot lehet csinálni csak találd fel magad :)

Óvszer, meg néhány gyertya legyen kéznél mert sosem tudhatod mikor kerül sor a szexre, van amikor mi is annyira belemerülünk egymás kényeztetésébe hogy szexelni támad kedvünk és akkor jól jön az óvszer hogy ne kelljen külön elmenni valamelyik boltba. Mert azért bajt sem akarunk :)

2014. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anitaanita ***** válasza:
Kicsit takarits össze. Ezt ugy értem hanyagold a mosatlan edényeket a szobában, szennyesruhákat szerte a padlón. Hangulatromboló tud lenni az fix. Utánna kaja, film, bor.
2014. febr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!