Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan viselkedjek a "randin"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek a "randin"?

Figyelt kérdés

Szitu a következő:

22 éves lány vagyok, van egy haverom, ő 23,nagyon jóban vagyunk egymással. Még évekkel ezelőtt keverésztünk, de csókon kívül más nem volt .Régebben, ő meg akart fektetni, én nem mentem bele. Tudni kell rólam hogy hamar szerelmes leszek, talán annak idején ezért nem mentem bele a testi kapcsolatba, mert féltem hogy beleesek, és a szex nem lesz elég. Nem volt sok egyéjszakás kalandom talán 1-2, inkább hosszabb távban gondolkodom.


Nemrég ért véget egy 3 éves kapcsolatom, ő egyből betalált hogy eljönne hozzám "dumálgatni", nézhetnénk "filmet" (tipikus pasi duma:D ). Tehát egyértelmű, ő szexelni akar. Én nem tudom hogy tudnék-e vele testi kapcsolatot létesíteni, mivel jó barátok vagyunk, viszont én nagyon vonzónak, kívánatosnak találom. A kérdésem az ha úgy alakul lefeküdjek vele? Hagyjam magam leteperni, vagy támadjam le én? Azt is illik tudni rólam, hogy eléggé letámadós típus vagyok, az előző kapcsolatomban is 90%-ban én kezdeményeztem, amolyan durr bele típus vagyok.


Előre is köszi a NORMÁLIS válaszokat! ( ja a tali MA lesz,tehát eléggé izgulok:))


2014. febr. 8. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Add önmagad és normális nő legyél.Ne egy bunkó pitsa
2014. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!