Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan viselkedjek az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek az első randin/ találkozáson?

Figyelt kérdés

Milyen témákat hozzak fel, mit csináljak kínos csend esetén, meg úgy általában hogyan viselkedjek, hogy megfogjam a csajt?


17F(15L)


2012. máj. 16. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Légy önmagad!
2012. máj. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg légy önmagad, beszélj sokat de tudj hallgatni is, mosolyogj, vess fel érdekes témákat gyerkkor, jövőkép elképzelések... Mindenféle lehetőleg ne a időjárásról beszéljetek.
2012. máj. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csapj az asztalra, mond, hogy te vagy az alfa-hím és térdre fog borulni..



a nagy fr*ncokat -.- legyél ön magad azt mond, amit mondanál, ne használj hülye dumákat, amiket nem használnál...



Ha nagy a csend, téma váltás 5millió dolog van amiről bezsélni lehet, ha éppen nem tetszik úgyis észre fogod venni rajta és válts újra :) ne para


én első randin majdnem pánik rohamot kaptam, mikor a csaj megcsókolt, hogy nyugalooooom :D

2012. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Általában ha magadról és a hobbijaidról beszélsz az mindig bejön.Legyél őszinte és ne az süssön le rólad, hogy "én vagyok a "menő csávó", mert a lányok többsége ezt nem értékeli túlzottan.Légy magabiztos és határozott.Kérdezd őt is, hogy ne csak egyoldalú legyen a beszélgetés, osszátok meg esetleg a jövőre vonatkozó terveiteket mint pl. továbbtanulás, munka.Ha találtok egy közös pontot, egy olyan témát amiben mindketten otthon vagytok, már nem lesz kínos csend.És persze az exeket, meg hogy hány csajt szedtél már fel bulikban és hányszor ittad le magad, nem tanácsos felhozni.

Sok sikert!

2012. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem nekem lesz az első randim (na jó, igazából csak egy elb@szott doubledate volt), hamen a csajjal találkozok először. csak gondoltam továbbképzem magam :D
2012. máj. 16. 20:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Például ne viselkedj idétlenül mint a haverokkal, és ne legyél cinikus, ezek nekem nem váltak be tudatlan kezdő koromban :)
2012. máj. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a viselkedés jön magától nemkell egy monoton begyakorolt viselkedést szimulálni csak ami jön 17F
2012. máj. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz, kérdezz, kérdezz! Légy magabiztos, és légy önmagad. Ez mindig bejön.
2012. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!