Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen témát hozzak fel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témát hozzak fel az első randin? Hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés
Igazából ismerem a csajt egy ideje és viszonylag jókat röhögünk együtt de nem tudom milyen témákat hozzak fel ha kihívnám randira mert eddig csak vonaton dumáltunk nem nagyon ismerem csak pár alap dolgot... de mégis kéne vagy 10 téma hogy a randin tudjak miről kérdezni! Meg beszélni is! Az viszont jó ha ezeket próbálom "csinálni " : humorosság,határozottság,figyelek rá,udvarias vagyok vele de hallottam olyat is hogy jó ha finoman viccesen kicsit bunkó vagyok vele (nem kőbunkó)!Meg még jöhetne tipp hogy hogyan viselkedjek+ ba ! 16F
2012. okt. 13. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
a te korosztályodnak az ijfón 5 jó lesz témának :)
2012. okt. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

windows gyorsbillentyű-kombinációk, hamurapi törvények, krumplibogár, aratás, tigrisbukfenc, növények virágzása, gombás elfertőződések, manufaktúrák a 18. században


ennyi jutott eszembe

örülök hogy segíthettem

2012. okt. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kössz a sok hülyeséget
2012. okt. 13. 20:01
 4/5 anonim válasza:
miért vagytok ilyen szemetek ?? és ha ti ilyen helyzetbe lennétek és kéne a segítség szerintem nektek is rossz lenne ha ilyen válaszokat kapnátok
2012. okt. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem elöszür mesélhetnél neki különös emberekről akit pl a buszon láttál aztán a többi jön magától
2012. okt. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!