Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kérdezzek rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzek rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. Nem fogom húzni felesleges szöveggel, szóval: Van egy lány akivel nagyon sokat szoktam beszélni telefonon.

Általában ő szokott felhívni, de azért én is szoktam őt. Szerda este is beszéltünk, én elhívtam őt, hogy találkozzunk pénteken. Azt mondta nem tudja még, mert lehet vendégeket fogadnak. Mondta hogyha nem mennek vendéged, akkor lehet szó a találkozóról. Azóta többször is beszéltem vele, de erről nem mondott semmi infót, hogy akkor most mi is van.. Már péntek délután, és úgy gondoltam rákérdeznék hogy mi is van. Hogyan kérdezzek rá, hogy ne tűnjön nyomulósnak? Vagy csak egyszerűen kérdezzem meg, hogy akkor tudunk-e találkozni délután?

Mindketten 16 évesek vagyunk. Köszi a válaszokat :)



2014. febr. 7. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan kerdezz ra szobol ert az ember nem? es mondd meg neki hogy azert kerded mert ha nem tud menni nem varsz ra foloslegesen vagy ilyesmi .. csak tudni szeretned hogyan alakithatod a delutanodat :)
2014. febr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi :)
2014. febr. 7. 12:17
 3/8 anonim ***** válasza:
jaj e cuki :D hat akkor penteken delelott, ha addig nem ir vissza, akk irj neki, h mi lesz... :D
2014. febr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló. Mai nap péntekéről van szó. :D
2014. febr. 7. 12:29
 5/8 anonim ***** válasza:
A fene tudja, ha valaki fontos nekem, szakítok rá időt.
2014. febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, nem lesz belőle semmi... Nagyon király, pedig direkt nem terveztem be mára semmit. Fel is lett húzva az agyam.
2014. febr. 7. 12:32
 7/8 anonim ***** válasza:
#1 vagyok mondtam hogy jobb ha megkerdezed mert igy meg van idod valami mast kitalalni gondolj bele hogy meg orakat varsz ra es nem jon akkor meg mar elcseszted a napodat a semmivel... de igy meg tervezhetsz;)
2014. febr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom csinálok-e ma valamit. De most kicsit ideges lettem, mert végül kiderült hogy nem mennek a vendégek, de ő elmegy egy helyre, annak ellenére hogy nincs kedve semmihez..

Rákérdeztem, hogy egyáltalán akar-e találkozni velem.. Erre meg nem jött válasz. (már sokszor találkoztunk, akkor barátok voltunk, de én azóta többet érzek és ezt ő is tudja.)

2014. febr. 7. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!