Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kérdezzek rá, hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzek rá, hogy mi most akkor barátok vagyunk vagy több annál?

Figyelt kérdés

1 hónapja megismertem egy fiút. Eleinte eléggé érdeklődött felőlem,sokat keresett,de aztán idővel már csak egyre kevesebbet. Főleg facebookon írkálunk egymásnak,jókat beszélgetünk. El tudunk beszélgetni őszintén is komoly dolgokról,de sokat szoktunk nevetni,hülyülni is. Személyes találkozásunk még csak 3 volt,és most lesz a 4. Őszintén szólva én nem a barátságára vágyom,hanem annál többre,mert kezdek többet érezni iránta. Az utolsó tali elég romantikusra sikeredett,kivitt a tópartra,ott beszélgettünk este,meghívott egy italra is,és mikor hűvösebb lett,oda adta a pulcsiját is,majd a tali végén kikísért a buszhoz. Ez mind szép és jó,de azóta alig keresett,így nem alakult semmi köztünk. Most is csak "véletlenmód" találkozunk,nem azért mert elhívott volna. Szóval valami van köztünk,a szikra megvan,de mégsincs semmi.:( Arra gondoltam,hogy a következő találka végén ha kettesben leszünk,megkérdezem,most akkor mit is akar tőlem. Csak nem tudom,hogyan... Valami tipp? Kérdezzem csak simán úgy,hogy "mi most akkor barátok vagyunk?" Erre hogy reagálna? :D

20/L


2013. szept. 8. 20:18
 1/3 vakondka ***** válasza:

Csak ennyit írj neki: Mikor lesz a következő randi? :)


Ha van valami akkor kapcsolni fog és ennek megfelelő választ kapsz.

2013. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 hónapja randiztam egy pasival.. megelégeltem, h még nem lépett semmit, és facebook-on megkérdeztem tőle(egyébként igy ismerkedtünk meg), h akkor több van-e köztünk barátságnál, mert én ma megyek bulizni, és nem tudom h meddig mehetek el.. nem tudom honnan vettem ekkora bátorságot, mert alapjáraton irtóra félénk csajszi vagyok, de megkérdeztem tőle.. és mondt h igen, több van, csak nála ezek a dolgok lassabban mennek.. mondtam h ok.. 1 hétre rá összejöttünk:) 2,5 éve együtt:D
2013. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

azt hittem a romantikus alatt simogatast, csokokat ertesz. ha csak ennyi tortent, amit leirtal, akkor szerintem ez neki keves.

4x talalkoztatok es meg nem tortent semmi olyan, ami arra utalna, hogy te tobbet szeretnel.. a kovetkezo talalkozonal ne rakerdezz a dologra, hanem adj jeleket, hogy te benne lennel. simmogasd a combjat, kezet, nyakat, attol fugg mit hoz a helyzet.

egyszer en is ott hibaztam el, ahol te, hogy nem mutattam ki, es baratzonaba kerultem.. :( majd irj mi lett :)

20l

2013. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!