Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemtudom mit tegyek, maradjunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mit tegyek, maradjunk ilyen "barátok", vagy kérdezzek rá a járásra?

Figyelt kérdés

Szóval még régebben írtam erről az érdekes kapcsolatról.Ismerek egy lányt,már 1 éve és elég furcsa kapcsolat alakult ki közöttünk.

Bővebben egy koleszon vagyunk(nem is lakik nagyon messze,csak 20km-re) és elég sokat vagyunk eggyüt.Ha leülünk egymás mellé oda búj mellém,esetleg még megfogja a kezem is,teljesen jól el vagyunk,mondhatni rokon lelkek,mert nagyon egy hullámhosszon mozgunk,aki eddig együtt látott minket az azt mondta,h milyen szép pár vagyunk és mennyire összeillünk.Egyszer egy bulin ittunk egy kicsit és összejöttünk az nap estére,akkor csókoltam meg először,de egész éjjel vele voltam és nagyon jó volt.Másnap "meg beszéltük",legalábbis úgy vettem ki a szavaiból,mert nem tudtam vele konkrétan beszélni (női logika:S),h jó volt mind kettőnknek,de nem akarja elrontani a barátságunk.Elég fontos neki,mert ha járnánk,akkor nem beszélhetne meg velem mindent.(bár nem értem,h miért)

Azonban ami felhúz,h attól félek,h kezdek beleszeretni,viszont ő is érezhet valamit,ha ennyire fontos vagyok neki,meg emléxek rá,h ő is nagyon jól érezte magát akkor,azon a bulin.

A problémám az lenne,h merjem-e megkérdezni tőle,h mi lenne ha járnánk,ha meg teszem nem lessz többet ilyen kapcsolatunk,mint most,ha nem akkor marad ez.

Azonban ami még aggodalomra ad okot,h ahol lakik ott van legalább 2-3 pasi akik még nyomulnak rá,szóval soha nem érezném,h biztonsgában van a kapcsolatunk,mert elég neki egy kis pia és szerintem megcsalna(bár kitudja,lehet,h ezen a téren félreismertem).


Bocs,egy kicsit hosszú lett,de jobb ha tudjátok röviden ezt a történetet.:D(Mert ez még ennél is kicsit bonyolultabb,de a lényeg az itt van)


2010. febr. 12. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Te ezek után már nem tudsz úgy tekinteni rá, mint egyszerű barátra. Mondd el neki, lesz ami lesz.

Amúgy ha jártok, még jobban meg tudtok beszélni mindent. Ebben a lány téved.

2010. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy esélyt megér a rákérdezés! Hátha igent mond a lány a járásra, utána tényleg egy pár lesztek!!

Szurkolok Neked!! :)

20/L

2010. febr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem jött össze,sőt lehet,h soha többet nem leszünk olyan barátok mint régen.Pont ettől féltem :S
2010. febr. 19. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!