Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miket csináljak az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket csináljak az első "randin" és miket ne?! (miket mondjak miket ne)

Figyelt kérdés
van egy leszbikus lány aki nekem nagon tetszik és kihívott találkozni(barátnője van) tudnátok esetleg tanácsokat adni,hogy miket csináljak és miket ne?(miket mondjak miket ne?) (lány vagyok 15 a kiszemeltem18)

2014. febr. 6. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Homo, hetero, minden randi egyre megy: csak magadat add. Nem kell rá készülni, nincs mit szabad, mit nem szabad. A randi nem kényszer, a randi nem állásinterjú, hanem ismerkedés, öröm és a másik megismerése olyannak, amilyen.
2014. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval csak adjam magam és kész? aztán minden jön magától?:)
2014. febr. 6. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Add önmagad, más nem számít. :) Sok sikert!
2014. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem amit ne csinálj, már elsőre, hogy ne menj el. Barátnője van, és közben másokkal randizgat? Nagyon megbízható...
2014. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást és a tanácsokat!!:) de ismerjük egymást régen egy suliba jártunk de akkor nem beszéltünk most viszont igen 1 hete kezdtünk el beszélgetni..(ő hívott ki talalákozni)
2014. febr. 6. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!