Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az baj ha nem tudok ilyen lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha nem tudok ilyen lenni?

Figyelt kérdés

15F

A lányok elmondása szerint jóképű vagyok,sok lány csak "kis helyesnek" mond mert csak 170 cm magas vagyok

Alapból kedves,jószívű,udvarias,romantikus vagyok

Próbáltam bunkóbb lenni a lányokkal de ez egyátalán nem illik hozzám

Nem tudok ok nélkül bunkózni főleg egy lánnyal

Ez nem én vagyok

Lehet így barátnőm hogy nem bunkózok?



2014. febr. 5. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindjárt jön biztosan 1-2 ember aki megmondja, hogy nem lehet, de az igazság az, hogy lehet.
2014. febr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A te viselkedésed lenne a normális. Ha meg egy lánynak ÍGY, ahogy vagy (egy normális, kedves, rendes, nem bunkó, stb.) nem kellesz, akkor az a lány nem ér annyit,hogy foglalkozz vele.;)
2014. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet =)

Tudod sok korodbeli lány, azért bukik a bunkókra, mert izgalmasabbnak gondolják őket, mint az ártatlan jófiúkat. De a valóság az, hogy a bunkóság nem izgalmas, csak bunkóság. Erre van, aki rájön, van aki nem. Izgalmas akkor leszel, ha lehet veled beszélgetni, nem vagy papucs, ami azt jelenti, hogy megvan a magad véleménye, ami mellett kiállsz, no meg persze van életed, vannak barátaid, hobbid, érdeklődési köreid.

Szóval ne aggódj, előtted az élet, és könnyedén lehet barátnőd =)

2014. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, én fiú vagyok és tudom milyen jó fiúnak lenni. HIába vagy cuki meg helyes, ha jó fiú vagy nem fognak férfinak nézni, te csak barátzónába leszel téve! Legyél bunkó, köcsög velük és szopni fogják a farkad.
2014. febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A bunkó csávókhoz a bunkó csaj dukál. Az meg kb. a valóvilág szint. De azt nem tudom hogy a mai fiatalok (28 éves lány vagyok) felfogják e ésszel, mennyire primitív szint az. Én mindig is csinos és szép lány voltam. De a bunkósággal nálam semmit nem lehetett soha! elérni.

Egyszóval mégegyszer leírom: a bunkó csávó a bunkó csajhoz illik. Kérdés az, te ilyen akarsz-e lenni... Te döntöd el milyen életet akarsz. Járj azon az úton. Fiatal vagy, nem áll meg az élet ha még nincs párod. Majd lesz, olyan amilyen te vagy...ha így akarod. :)

2014. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én jófej,kedves vagyok és az is maradok :D
2014. febr. 6. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!