Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hiszik el az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszik el az emberek, hogyha úgy van akkor meg tudok változni és tudok hűséges lenni?

Figyelt kérdés

2 barátom volt eddig (6 és 8 hónapig tartott), nem csaltam meg őket. Ezen kívül volt még huszonx kalandom, legtöbbször 1, max. 3 alkalom egy sráccal.

Emiatt az osztályban és a suliban is mindenki hűtlen ri-nak gondol, és mindenki csak megfektetni akar, és most van egy pasi aki tetszik és ő is :/

De ha lenne egy olyan fiú aki bejön, tetszik és belemennék vele egy komoly kapcsolatba akkor biztos nem feküdnék le mással, nem csalnám meg!!

Hogy lehetne ezt velük felfogatni?


2013. dec. 13. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a huszonx kaland miatt nem hisznek neked.
2013. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Figyelj,nálunk az osztályba is van egy ilyen lány,és ő róla is ugyanezt gondolják. Kárlek ne haragudj hogy így fogalmazok,de nem szokványos dolog az ha egy nő mindenkivel összeszűri a levet.Próbáld meg bebizonyítani azt hogy nem vagy ribi.Ne csináld ezt.Nem nagyon erkölcsös út.Nem akartam ehygi beszédet mondani,de én így gondolkozok.
2013. dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és hogy bizonyíthatnám be hogy nem vagyok az?
2013. dec. 13. 18:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első hogy nem fekszel le minden fiúval,aki épp az utadba kerül,és csak komoly kapcsolatokba menj bele,és csakis akkor ha télelg akarod,és ne azért mert már eleged van abból h ribinek tartanak.És ha továbbra is így gondolkoznak,akkor ne törődj velük,ne az legyen a célod h a többieknek megfelej,hanem h magadnak,és ha nem hiszenek neked,h megváltoztál,akkor te úgyis tudod az igazat. Ha meg vki a többiekre halgatva,nem járna veled,akkor meg egy paraszt,mert nem a többiek véleménye a szent.
2013. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de úgy se fog megváltozni a véleményük ha mostmár senkivel nem fekszek le akkor se...
2013. dec. 13. 19:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne törődj velük,és ha valaki olyan h nem hiszi el h képes vagy megváltozni,akkor nem veled van a baj.Nem az ő életük,tehát nincs is beleszólásuk,a te életed,a te döntésed.Úgy legyél boldog,ahogy neked megfelel,ne úgy ahogy nekik.:)
2013. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!