Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt kínos randid? Ha igen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt kínos randid? Ha igen, miért, milyen volt?

Figyelt kérdés
Nekem volt. A moziba szar filmet vetítettek. Elestem, kiszakadt a gatyám, és még vérzett is a lábam... Ja, és kiderült, hogy a srác nem is akar tőlem semmit se. Elég szar nap volt...:D Nektek voltak ilyen randijaitok?
2014. febr. 2. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt. Elhívtam a lányt egy vacsorára, és miután fizettem, elhordott mindennek és otthagyott.
2014. febr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szintén mozis randi volt. Gimibe jártam amikor az általános iskolàs osztálytársam felkeresett és elhívott randira. Mire a mozi elé érten már ott várt üdítővel ,popcornnal és a jegyemmel én pedig borzasztòan kellemetlenül éreztem magam ,hogy ezeket megvette nekem mert ùgy éreztem tartozom neki.TEészetesen a film alatt be is pròbálta hajtani mivel alig telt el 10 perc és megpròbált megcsókolni.NEm Nem
2014. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A srác másnapos volt, én még kicsit "pityókás".

Kettőt láttam belőle és csak beszélt, beszélt, beszélt...

Már-már idegesítő volt. Mikor kiment a mosdóba, még el is szundítottam. Aztán végre hazamentem és lefeküdtem aludni, azóta sem tudom igazán, hogy miről beszélt nekem 3 órán keresztül, de szerencsére megismételtük a randit és most 4 éve együtt :)

2014. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Folytatás. Nem engedtem mert szerintem illetlenség moziban smárolni meg amùgy sem adom könnyen magam.Azt hittem ezután abbahagyjaaz ostromlásom de nem.A hab a tortán az volt amikor benyùlt a lábam közé én pedig hatalmasat ugrottan és kiborítottam a kòlámat a nacimra a táskánra és az elöttem ülő kabátjára. A maradék 1òra horror volt.Utána megköszöntem de mondtam hogy ez volt az utolsò randink:-DNEm szeretem a kanos kisfiùkat
2014. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biciklis randink volt, ilyen kirándulásos és a srác annyira belemélyedt lejtőn felfele a hajtásba, hogy elfelejtett hátranézni , mi is van velem és majdnem egy kilóméterre lehagyott. xD
2014. febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, sok volt:)


1. 2x fogtam ki irdatlan büdös szájú pasit


2. volt egy srác aki az első randin vallotta be hogy már feküdt le srácokkal is


3. volt olyan hogy 1.randi alkalmával a sráccal képtelenség volt beszélgetni. Bármiről kérdeztem, nem tudtam egész mondatokat kihúzni belőle. Neki nem volt véleménye semmiről. Nem szeretett zenét hallgatni, nem szeretett olvasni, nem szeretett iskolába járni, nem voltak barátai, nem volt hobbija. Nem csinált soha semmit kikapcsolódásképp. Nincs kedvenc színe, sem kedvenc kajája, nem szeret beszélni a családjáról, és nincs is mit mesélnie róluk. Nem történt soha semmi az életében. Bármivel próbálkoztam, nem sikerült beszélgetni vele. Aztán a randi végén megkérdezte hogy felmegyek e hozzá szexelni. Mondtam hogy nem. Erre közölte hogy k...rva vagyok.


4. Volt egy másik srác: vele megbeszéltem a randit. Nem jött el. Aztán a neten kért még egy esélyt. Azzal magyarázta hogy elfelejtette...( előző nap beszéltük meg a randit) Megbeszéltük a következő randit. Én nem mentem el. Utána kérdezősködött hogy miért vertem át. Annyit mondtam neki hogy csak azért amiért ő is engem. Persze én voltam a szemét.


5. a sráccal elég jól elbeszélgettünk. Jól kijöttünk, nevettünk, miegymás... elköszönésnél megfordult a fejemben hogy megcsókoljam mert nagyon tetszett, de végül nem mertem. Ő pedig nem kezdeményezett. Láttam rajta hogy akarja, de valami miatt visszafogta magát. Mire hazaértem már várt az üzenete, hogy mikor találkozunk újra. Meg is beszéltük. 1 nappal a találka előtt lemondta, és kérte hogy inkább maradjunk csak barátok. Megírtam hogy ahogy gondolja. Másnap megírta hogy nem akar tőlem barátságot se és semmit sem, és soha többet ne keressem.

Nem adott rá magyarázatot. Azóta sem tudom mi történt. Gondolom alapból átvágott...és nem merte rögtön megmondani hogy igazából nem akart újra találkozni.


n/28

2014. febr. 4. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!