Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam korcsolyázni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam korcsolyázni a srácot aki tetszik, azt mondta, szívesen jön de nem tud korizni. Mit csináljak? Hogyan tanítsam meg úgy hogy ne legyen kínos a randi?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb randi lehetőség ha jót tudtok mulatni a bénázásán, és legálisan lehet fogdosni a másikat (el ne essen )

Ráadásul maradandó lesz az élmény, vagy a sok esés, vagy amiatt ,hogy megtanul korizni. Ezt nem fogja sosem elfelejteni ;)

2013. dec. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 supra01 ***** válasza:

Tökéletes első randi lesz!

Nevessetek sokat!

2013. dec. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem lesz kínos, ha csak magamra gondolok vissza.

Én sem tudtam korizni a csaj akivel akkor randiztam 2 éve ő hívott el hogy menjek vele, én nem nagyon akartam mert nem tudtam korizni igaz előtte úgy 10-12 évesen eljártam korizni mert akkor az egyik iskolába volt erre lehetőség de az régen volt, ott elvoltam így ilyen téren akkor úgy ahogy ment, de amikor 20 évesen mentem hát nem nagyon akartam.

Ahhoz képest a csaj rávett, mondta hogy nem ciki majd megtanít előttem is tanított meg már embereket, úgyhogy mondta hogy nem lesz gond.

Bár picit féltem attól hogy ha ráesek összenyomom szegényt mert elég nagy darab vagyok, de végül nem dobtam hátast amikor először ráléptem a jégre.

Persze valami emlékem maradt hogyan kell elindulni de voltak helyzetek amikor már annyira beindultam hogy elfelejtettem hogy kell belassítani, és telibe vágódtam a pálya szélén lévő korlátba.

Még jó hogy szivacsos anyaggal volt lefedve így nem lett bajom. Voltak ám hatalmas borulások, esések, kínos pillanatok, de a csaj sokat nevetett rajtam, türelmes volt, szinte az egész napunk röhögéssel telt el egy percig sem unatkoztunk, az biztos hogy maradandó élmény volt és valóban ez a nap volt alkalmas arra ahogy többször megérintsük egymást, mivel hát ez erről szól. Volt amikor egymás mellett mentünk, akkor bele lendültem a csaj szemébe néztem, majd hirtelen dobtam egy hatalmas hátast. Ő odajött hogy felhúzzon, szerencsére akkor nem voltak sokan de én magamhoz rántottam és rajtam feküdt, hatalmas röhögések voltak akkor. Nagyon összehozott minket az a nap.

Szóval ne aggódj a srác miatt mondd meg neki hogy segítesz, megtanítod őt, biztasd, dicsérgesd, hidd el ez jól fog neki esni.

2013. dec. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kínos az. Legalább hamar feloldódtok, jó szórakozás lesz az:)

Nekem is volt olyan randim egy csajjal. Én sem tudtam korizni, de egy örök emlék maradt. Lehet ebben közrejátszott az is, h kiugrott a térdem az egyik esésnél :D

2013. dec. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!