Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg olyan gáz lenne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan gáz lenne, hogy 30 évesen még mindig megkérdezem a mamától, hogy randizhatok -e azzal a lánnyal, akivel ismerkedek?

Figyelt kérdés
Kaptam már olyan megjegyzéseket, hogy ez eléggé gáz, hogy anyukámtól megkérdezem. De szerintem nem, mert mégis ő az anyukám és adok a véleményére, mégis ő a szülőm.
2014. febr. 1. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha okos embernek tartod és adsz a véleményére, az nem baj.

De a döntés ettől még a tiéd!

Bár inkább barátokat érdemes megkérdezned.

2014. febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ahol megállt az idő ***** válasza:
100%

Az nem baj,hogy meghallgatod a véleményét,de azért te döntsd el,hogy akarsz-e randizni a lánnyal vagy sem.

:)

2014. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen pasit hívják úgy hogy anyuci pici fiacskája aki a se*ét sem tudja kitörölni az anyja nélkül

lehetsz te 30 éves de az agyad az még egy 5 évesé maximum


semmi önállóságod nincs?

2014. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Jah , csicska vagy , engem 20 évesen már nem irányít senki , szóval szégyen vagy.
2014. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A véleméynét meghallgathatod... De ha engedélyt kérsz, az gáz. Felnőtt férfi vagy, viselkedj is úgy...
2014. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira gáz, hogy ha ezt megtudnám mint randi partner, azonnal felállnék, megköszönném az "élményt", és otthagynálak.
2014. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
"Én nem vagyok egy okos ember, de azt tudom, hogy mi a szerelem."
2014. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az
2014. febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rövid válasz: Tényleg olyan gáz.
2014. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát, megkérdezheted a véleményét ha az segít neked, de ne hagyd hogy csak ő döntsön a helyedben, mégis a te életed! Azoknak, akik válaszolnak egy "az"-t azoknak csak gratulálni tudok!
2014. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!