Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ha 4-5. randin vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha 4-5. randin vagytok túl egy lánnyal, már csók is volt sokszor, de még nem jártok, mi az ami miatt eldöntitek, hogy igenis őt szeretném barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Tudom,egyéntől függ,de érdekelne,lehetőleg normális válaszokat légyszi,fontos lenne.

Közös téma megvan,a fiú is mindig mond olyat,amiből kitűnik,szeretne kapcsolatot (velem)...Alapból jó humorom van(mások is mondták) meg nem vagyok egy karót nyelt típus de még így is egy kissé zavarban vagyok sajnos amikor találkozunk:/ :D



2014. jan. 29. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Annyira hidegen hagy, mint amilyen mostani időjárás.
2014. jan. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor minek írsz kommentet?
2014. jan. 29. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert jólesik. :)
2014. jan. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szeretünk biztosak lenni a dolgunkban. Te is teszel utalásokat, hogy szívesen járnál vele?

Ha nem teszel, akkor megvan a lehetőség, hogy nem lesz belőle semmi, mert kétli, hogy te is szereted, pedig nagyon jó esélyeitek vannak. Nem gáz ha te teszed meg az első lépést, minden fiúnak jólesik :)

2014. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, ha már több csók is volt, akkor nem lehet, hogy ő már úgy tekinti, hogy jártok?? Van ilyen.

Valahogy hozd fel a témát mindenképp!

21 l

2014. jan. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szeretem/nemszeretem.

Ha szeretem akkor járunk. Ha nem szeretem de megdugnám, ráhajtok és megdugom. Aztán ha jó volt próbálom megtartani szexbarátnőnek, ha nem akkor off és én vagyok a köcsög. :)

Ilyen egyszerű.

2014. jan. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!