Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-35 éves kor alatt miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35 éves kor alatt miért nincs az ég egy adta világon olyan nő, akiért ne lenne konkurenciaharc, még a szinte 10/2-es külsejű lányokért is legalább 3-4 pasi versenyzik?

Figyelt kérdés
Én még olyan nőt nem láttam 30 alatt, aki egy ici-picit is elfogadható lett volna külsőre, kb 10/2-3 as kinézetű, hogy ne az lett volna, hogy csak egy srác próbálkozik náluk, hanem legalább 3-4-5 db biztosan ugrásra készen áll. Ez pedig komoly, ha egy pasi nem az a tipikus jópasi (sem kinézet, sem belső), akkor még ezen a csatában is hátrányban lesz.
2014. jan. 27. 18:25
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

19:32


Versenyezzen a halál! 1 nő se ér annyit, hogy törjem magam érte, és ha megunt úgyis lecserél egy újabb modellre. Ezért harcoljak? Ezért küzdjek?


Kösz nem!


A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.

# 9/10 Időpont ma 20:56


Én sem küzdenék értük, mert azért mert nekik puncijuk van, már alanyi jogon jár nekik, hogy nekik nem kell semmit tenni, csak a pasik teperjenek, ők meg csak annyit csináljanak a végén, hogy pl az 5 versenyző fiúból egyre rábökjenek, hogy na, veled fogok mostantól dugni? Naaa neee. Csak egy a baj, hogy ha nem állunk be a sorba, mint a marhák, akkor egyedül maradunk. Tehát ördögi kör. Hiába próbálom én bemesélni egy nőnek, hogy érted nem kell küzdeni, mert én pasiból kb ugyanolyan jó pasi vagyok, hanem jobb, int te nőből. Csak az a baj, hogy hiába mondjuk ezt nekik, nem hajlandóak az ész érveket elfogadni. Bennük van az ösztön (ami legyőzi a racionalitást), hogy értük bizony, ha rondák, ha nem, akkor is küzdeni kell és ha nem teszel értük, akkor bizony kisujj módjára egyedül maradsz.

2014. jan. 27. 21:13
 12/22 anonim ***** válasza:
Akkor ne küzdj. Pont. :)
2014. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Noydra ***** válasza:

Ez olyan kérdező, mit hogy ha azt mondanád, hogy nem akarsz sz.rni, mert nem szeretsz.

De ha nem teszed, a végén ígyis-úgyis szarban maradsz :D


Akkor ne küzdj, max egyedül maradsz.

2014. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Elkeseredett kamasz sirámok kategóriás kérdés. Irigy vagy kicsit, de minden ember az. Mi az oka annak szerinted, hogy a "10/2-3-as" lányoknál sincs esélyed? Kicsit nézz magadba, foglalkozz a külsőddel, ha ennyire elégedetlen vagy.

Ha pedig van esélyed, akkor nem mindegy neked, hogy kinek mennyien udvarolnak?

Ha csaj lennél, hisztis, irigy libának tűnnél eme kérdés alapján.

2014. jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 21:13


Akkor egyedül maradok? és?


Lehet egyedül is élni, hála Istennek! Már születéskor is egyedül vagyunk. Engem ezzel nem ijeszt meg senki, hogy "akkor egyedül maradsz" csak nevetek 1 nagyot, ha ezt vágják a fejemhez vagy ezzel rukkolnak elő.



0 probléma van az életemben egyedüliként, míg látom a körülöttem lévő párokat, hogy úgy jön be melózni, hogy majd szét robban, mert a férje/felesége/szeretője/bnője felhúzta már korán reggel. kb 1000 ből 1 az, aki békességben vita és veszekedés nélkül él.

2014. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Noydra ***** válasza:

Az egyedülléttel pont az az egyetlen egy probléma, hogy egyedül vagy.

Egy normális ember ebbe beleőrül előbb-utóbb...

2014. jan. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Utolsó, dehogy bolondul bele, ezt csak te képzeled úgy. A probléma pont az, hogy annyira nincsen a legtöbb ember rendben saját magával, hogy mindig társat keres, hogy pótolja ezt.
2014. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Adom!
2014. febr. 1. 20:26
 19/22 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy a lányok úgy pótolják ezt, hogy helye pasit szereznek, egy egy jelzés a külvilág felé. Hogy ők igenis értékes emberek ha ilyen pasit megkaphatnak.
2014. febr. 1. 20:38
 20/22 Noydra ***** válasza:

:) Nézzetek meg, mennyi ember szenved attól, hogy nincs pája, illetve nem jön össze neki.

Az ember kib..szottul társas lény, lehet ezt tagadni akárhogy.

Adod kérdező? Ha neked így lenne, fel sem tetted volna a kérdést.

Vannak magábaforduló emberek, illetve olyan különcök, akik senkit nem bírnak elviselni maguk mellett. Na ők nem vágynak társra.


Ellenben minden normális ember igen.

2014. febr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!