Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit vár egy lány egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit vár egy lány egy pasira, ha tetszik neki, de a pasi nem lép?

Figyelt kérdés

Mennyit vár egy lány egy pasira, ha tetszik neki, de a pasi nem lép?

Mert adott egy pasi, és egy lány, akinek bejön, de a pasi sosem csinál érte semmit, csak él a nagyvilágba...

a lányok mennyi idő alatt unnak rá erre?


2014. jan. 25. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet h semmi nem is tűnik fel a pasinak.
2014. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na ez az. És a nő miért nem lép, ha tetszik neki a hapsi?
2014. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2 évet vártam, epekedtem, léptem. Csak szerettem, és nem tudtam túllépni. Majd az ölembe pottyant, adott volt a lehetőség, de második alkalommal 2 hónap után besokaltam, és megmondtam, hogy döntsön…

Változó.

18L

2014. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a nők részéről hatalmas butaság várni a csodát, hogy majd álmaik lovagja lépni fog feléjük és nem kell érte semmit tenni, miközben lehet, hogy észre sem veszi őket, ameddig nem lépnek Ők Maguk. Ez senkinek nem jutott még eszébe? Vagy csak a könnyebbik végét szereti ez a réteg megfogni? Én férfiként tudom, hogy ha nagyon tetszik valaki és vágyok rá, hogy vele legyek akkor egyszerűen megérik bennem a szándék és ha a lehetőség adott, lépek. De engem baromira taszít, ha egy nő valamiféle női büszkeség okán nem lép, mikor esetleg tetszik neki az illető. Ilyen nő nem kéne, mert azt mutatja a személyiségéről, hogy gyáva tenni azért, amit szeretne és a sült galambot várja.
2014. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem én vagyok a lány.

Én lennék a "harmadik" pasi, csak ezt a lány most elmondta nekem, én meg eléggé megijedtem...

2014. jan. 25. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!