Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha őszintén belegondol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha őszintén belegondoltok, milyen az ideális pasi számotokra?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Na erre én is kíváncsi lennék. :D


Azt mondom, hogy mindenkinek más az ideál (nálunk pasiknál is), de kezdek aggódni, hogy a mai "férfi" ideált a nagyképű divatmajom,50kg-os SWAG-YOLO kis taknyok testesítik meg...

2014. jan. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

16 éves lany vagyok:)

Ilyenről álmodok: magas, izmos pasi persze nem felfujt divat edzőtermbe járok stb...

bolond,vicces, ne unatkozzak mellette ha akármihez kevdem van csinalja velem ne utasitson el...

első legyek nála velem kicsivel többet legyen mint a barataival....ha kell velem legyen,értsen meg!

Legyen romantikus,kicsit vad, merjen flörtölni, ne legyen muja, kifejezheti mit érez irantam

szeressen..de persze hagyjon teret kell néha külön is lenni

Ennyi:) Isten ilyen pasit küldene számomra kezem labam összetenném!!!!!

2014. jan. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Sikeres abban, amit csinál. Tiszteli az embereket, és engem is ugyebár.

Intelligens, fel tudok rá nézni. A gondokat meg lehet vele beszélni. Vicces. Nem idétlen, nem a szex neki az első, hanem, hogy szeret és tisztel.

Nem baj, ha van egy kis!! felesleg rajta, de legyen egy jó személyisége, ami vonz.

És bocs, ez nem pasi, hanem férfi, de nekem ilyen kell, lehet, inkább én is nő vagyok lassan, mintsem lány.

2014. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Valóban mindenkinek más. De azért leírom, hogy nekem milyen :)

Magas, erős, izmos, de nem kigyúrt, inkább olyan sportos. Határozott, magabiztos, tudja mit akar, de nem nagyképű, bunkó.

Jólelkű, jószívű, ki tudja mutatni az érzéseit.

Mindent meg lehet vele beszélni, nemcsak a szerelmem, hanem a legjobb barátom is.

Szexuálisan nyitott, de nem "perverz".

2014. jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Először is kezdjük ott hogy nálam a külső-belső az 60-40%-ban érvényesül.Bárki is mondja hogy a külső nem számít..DE nagyon is számít!Viszont gondolom te most a belső tulajdonságokra vagy kíváncsi.Nem tudom tapasztaltad-e már de mai fiatal srácok ÁLTALÁBAN máshogy viselkednek a barátnőjükkel szemben ha ott vannak a srác barátai...Számomra fontos hogy ugyanúgy viselkedjen velem minden körülmények között.Szeressen,megtudjunk egymásba bízni,hűséges legyen.Legyen olyan mint a legjobb barátom,bármit elmondhassak neki.Legyen bizalom köztünk.Azt nem mondom hogy ne legyen féltékeny,mert persze az valamilyen szinten jól esik,de csak az egészséges határokon belül.Legyen vicces, mindig megtudjon nevettetni, ha szomorú vagyok vidítson fel!Úgy körül belül ennyi :)
2014. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez a nagyképű divatmajom ideál nem igaz!


Én 19 éves lány vagyok, és utálom a nagyképű divatmajmokat. Normális pasit szeretnék, aki tud gondolkodni és nem vásárolgatni jár, meg bulizgatni minden felelősségtudat nélkül hanem van normális élete!


Egyetlen dolgot tudok a nagyképű divatmajmok mellett, az pedig az ÖNBIZALOM! még ha ez náluk csak megjátszott "divat önbizalom" is, akkor is, ők legalább oda mernek jönni és el mernek hívni egy lányt randizni.


Nekem már több mint fél éve nincs kapcsolatom, pedig eljárogatok, mások véleménye általában az, hogy jól nézek ki, de azt tapasztalom, hogy csak ezek a "nagyképű divatmajmok" jönnek oda hozzám.

Vannak, akik tényleg tetszenek, de azok sajnos még ha látom is rajtuk, hogy jönnének, nem mernek kezdeményezni, akármennyire is mutatom hogy nyugodtan lehetne.


Ha ez így megy tovább, még a végén igent mondok egy nagyképű divatmajomnak, és akkor majd rám is mondhatják, hogy én is az ilyeneket szeretem. Több barátnőm van egyébként hasonló véleményen.

2014. jan. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6#


Na akkor örülök, hogy nem korcsosul ennyire a világ.


Viszont akkor én nagyon szerencsétlen vagyok, mert van önbizalmam, odamegyek a lányokhoz, mégis a divatmajmok jönnek be nekik (van azért kivétel, ezt tudom). Pedig nem vagyok csúnya. Őszinte vagyok, ez tény, van saját véleményem, talán ez nem tetszik nekik (meg, hogy nem nyalom a seggüket, hogy elérjek náluk valamit..a bókolás alap, de azt nem nevezném seggnyalásnak). Bár lehet az a baj, hogy a korosztályom már ténylegesen változik (szerintem) rossz irányba.


17/F

2014. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nálam magasabb, nem kövér, nem túl izmos,


nem iszik (nem rúg be), nem cigizik, drogozni meg pláne nem,


Normális gondolkodású, szélsőségektől mentes, reális világképe van, inkább pozitív mint negatív szemléletű,

szereti a természetet, a művészetet, legyen valami hobbija,


humoros, határozott, vannak céljai, őszinte, nem túl bulizós, és legyen kicsit őrült :)


Engem szeressen, tiszteljen, lehessen vele bármiről beszélgetni, mindig számíthassunk egymásra, ki lehet neki önteni a szívemet, meghallgat/meghallgatom


Ne legyen túl nyálas, tudjon kemény is lenni (ne hozzám, hanem pl a munkában), szeresse a gyerekeket, bízzunk egymásban, tudja kimutatni az érzéseit.


És esténként inkább velem foglalkozzon, mint a tv-t bámulja, vagy a gépet b...tassa... :/

29n

2014. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%

Summázzuk az itt leírt elvárásokat, és az általáno elvárásokat a férfiakkal szemben:


Magas, izmos, jó képű

Papucs, mindig csinálja azt amit a nő akar

legyen romantikus, de erős határozott is

sikeres az élet minden területén

ne a szex legyen neki az első (nem értem miért baj ha az is fontos neki. neked csak jó ha téged kíván nem? női logika. megszarok)

legyen egzisztenciája (nem értem huszonévesen mire fel)


Nők, ti s eggfejek vagytok :)

2014. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

külső: magas, vékony(NEM izmos), lágy arcvonású, figyel az öltözködésére. Magyarul a femininebb pasikat szeretem.

belső: okos, szeret olvasni(és nem csak ponyvát), megbízható, humoros 17l

2014. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!