Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már, hogy nem tudtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy nem tudtatok elbeszélgetni egy lánnyal/fiúval, mégis őt akartátok?

Figyelt kérdés
Mármint beszélgettetek, de éreztétek mindketten, hogy nem pendültök egy húron. Mégis össze akartatok jönni vele. Érdekelne, hogy végül mi lett, összejöttetek vagy sem, és ha igen, akkor működött-e a kapcsolat, változott-e a helyzet, később jobban el tudtatok-e beszélgetni?
2014. jan. 21. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a vonzalom!
2014. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ajjaj...hogy ne lett volna.
2014. jan. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyankor van a szexen alapuló tartós kapcsolat!
2014. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
n bárkivel bármiről tudok beszélgetni, így ez nem lehetséges...
2014. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben. A randin alig találtunk pl közös témát, nem igazán tudtunk kommunikálni, csak úgy voltunk. A vices az volt hogy ha (akkor még) msnen dumáltunk, tök jól el voltunk. Adtunk magunknak pár hetet, de nem változott. Beláttuk, hogy ő is mást keres meg én is. Külsőleg bejöttünk egymásnak, és ennyi.
2014. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bárkivel elvileg el lehet tudni beszélgetni. Ha nem, akkor vagy nagyon extrém, vagy nagyon fiatal egyéniségről van szó.
2014. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!