Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, nektek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek volt már olyan, hogy annyira szerelmesek voltatok egy lányba, hogy elrontottátok?

Figyelt kérdés

Annyira akartátok, hogy elbénáztátok az első randira hívást?

Miért vagyok ilyen béna? Mit csinálhatnék?

24 éves fiú vagyok.


2009. dec. 3. 15:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

volt..

1x de annyit bénáztam ,hogy az már vonzó volt a lánynak..

pedig más csajnál simán lököm a szöveget és a legtöbb csajt megtudom szerezni,ha akarom.

2009. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg ennyit tehetsz. Tudom nem könnyű, de nyugodtan egyszerübb a dolog, hidd el.

sok sikert.

2009. dec. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Akivel ez még nem fordult elő, annak ezután fog..

Fel a fejjel, semmi gáz.

2009. dec. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én mindig elrontottam.
2009. dec. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mondjuk mond el h mit hibaztal :D
2009. dec. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igazán nem vagyok érzelmes, de kb. egy hete volt egy brutális hormonbombám, és rágyógyultam egy csajra a buszon, otthon pedig eszembe jutott, hogy mintha egy webes közösségen is láttam volna regelve, és nekiálltam áradozni levélben. A második után letiltott, és valszeg azóta beteges zaklatónak hisz, meg talán kerüli azt a járatot is...
2009. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Oké. de nagyon ciki.

Szóval egy szemináriumra járok vele (egyetem) és ő 23. Nos úgy jött hogy egymás mellé kerültünk, már az első óra előtt egy jót beszélgettünk. Ez így volt 3-4 alkalommal(az órák 2 hetente vannak). Én már beleszerettem és sajnos egyre inkább bizonytalanabb lettem és zavarodott:P

azt nem tudom hogy ő észrevette e rajtam, de ha igen, már a gondolata is ciki.

Az van az agyamban mindig, hogy tudja, sejti hogy én hülye belezúgtam, ő ezért engem megvetne. És mikor eljött az utolsó óra (utána már vizsgázunk) rettegve és sápadtan halálfélelemmel mentem az órára, ugyanis kiagyaltam, hogy randira hívom. Bárhová, csak lehetőség legyen a lépésre.

Erre beszélgettünk és ő megkérdezte tőlem, hogy nincs-e kedvem vele bejönni a belvárosba, az egyik ismerősének kellene műszaki cikket vásárolni.Erre én HÜLYE azt rebegtem erre, hogy sajnos ne lehet mert dolgom van!!!!!!

Pedig még kezdeményeznem sem kellett volna, mert ő adta meg a lehetőséget hogy megismerhessem!!!!!!

CSAK IGEN-T KELLETT VOLNA MONDANOM!!!!!

A szerelmi lángolás ennyire hülyévé teszi az embereket????

Ennyire hülye vagyok én!

A lányal azóta sem találkoztam (óra már nincs) esetleg annyi lehet, hogy egy vizsgaidőp-ban leszünk:(

a teloszámát sem tudom.


Hogy lehet az, hogy ha a legjobban odavagyok valakiért, pont azt szúrom el?????


Amúgy utána a csaj is csalódott volt, láttam rajta-

Ekkora lúzer...lehet leszólni:(

2009. dec. 9. 20:12
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy lúzer, egyáltalán. :) Sőt, még be is jön nekem ez. :D L/22
2009. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg csak zavarban voltál. Ilyenkor azt sem tudja az ember, hogy mit mond, csak utána döbben rá, h mekkora hülye volt. Volt már velem is ilyen...-.-" Ha legközelebb találkozol a lánnyal, ne szalaszd el a lehetőséget. Sok sikert :)

17/L

2009. dec. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
En mindig megnevedtetem a csajokat vagy szandekesan vagy veletlenul,de ha ojan helyzetbe kerulok tudok kemeny is lenni.Szoval azt tanacsolom add onmagad :D 20/f
2009. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!