Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szerelmesek hogyan fogják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmesek hogyan fogják egymás kezét?

Figyelt kérdés

Ma sétálok egy lánnyal (össze akarunk jönni egymással csak van vmi..), kísérem haza közben fogom a kezét, de állítólag "gyerekes" en fogom a kezét, a szerelmesek máshogy fogják mint ha pl a nővéremnek fognám?

Mert elég gáz, többször elengedi a kezem és meg is említette hogy ismerőse szerint óvodásan fogjuk egymás kezét.. :\

Köszi a válaszokat! :)


2011. márc. 24. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztosan arra gondolt,hogy az ujjaitok legyenek keresztbe téve a másikéval.Vagyis a két ujja közt kialakult üresedő helyen legyen az ujjad.
2011. márc. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
KArold át a derekánál és nincs ilyennel gond. Egyébként valami olyasmi hogy összefonjátok az ujjatokat.
2011. márc. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem tudom. nézzél párokat képeken és elemezd ki hogy hogy fogják egymás kezét.
2011. márc. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyszer megfogta úgy ahogy ti mondjátok, akkor tudom miről van szó, köszi ! :)

(Uhh akkor télleg gáz voltam :| )

2011. márc. 24. 16:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a kritikákkal. Úgy fogd, ahogy nektek a legjobb. Minden szerelmes ezt teszi. Nem koreografálják előre a mozdulataikat. Azt az élet rendezi.
2011. márc. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mi például sehogy....így a legbiztosabb :)
2011. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én meg úgy szeretem,ahogy te fogtad..az ovis módszert.:) Sokkal kényelmesebb. Kit érdekel,ki mit gondol?:)

22/L

2011. márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Én egyszer úgy fogtam meg, hogy a mutató újjam, az őő nagy izéje helyén volt, szóval egyel elcsúztam, és már akkor megszólított, hogy valami nincs rendben xDXD
2011. márc. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
utolsó XDDD hatalmas:D felpontozlak:D
2011. márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most sehogy sajnos :(
2011. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!