Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lefeküdtünk, de nem mondott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtünk, de nem mondott semmit, hogy hogyan tovább. Ez azt jelenti, hogy ennyi volt?

Figyelt kérdés
Megismertem egy német srácot, aki nagyon lelkesen udvarolni kezdett. Randiztunk párszor, amíg itt volt Magyaroszágon. (itt még nem feküdtem le vele) Aztán meghívott magához pár napra Németországba. Én ki is mentem hozzá és csodásan éreztem magam. Főzött nekem, kiszolgált, fizetett mindent, kaját útiköltséget, meg mindent. Persze ott már szexeltünk is, mondta, hogy nem tudja, mi lesz, ha hazamegyek, mert nagyon rám van gerjedve. Amúgy egy nagyon okos srác, fizikus, zongorázik, rettenetesen intelligens és lehengerlő. Utolsó este elvitt vacsorázni és nagyon romantikus volt, utána borozgattunk és zongorázott nekem. Aztán elbúcsúztunk, ami elég meghatóra sikerült. Én majdnem sírtam, ő meg ölelgetett, csókolgatott, meg csinált rólunk pár közös képet. Ez az egész nagyon szép és jó, csak nekem furcsa, hogy abszolút nem beszélt arról, hogy mik a tervei velem. Amikor elbúcsúztunk, akkor sem mondta, hogy "akkor majd találkozunk", vagy ilyesmi. Nem beszéltünk semmit a jövőről. Csak annyit kérdezett, hogy van-e skypeom, mert akkor majd beszélgethetnénk, ha hazaértem. Azóta párszor írt facebookon, de csak általános dolgokról beszélünk... Pl. "hogy aludtál? hogy telt a hétvégéd?" meg ilyesmi. Szóval továbbra sem mond semmit arról, hogy most mi lesz. Én nem akarok rákérdezni, mert nem akarok erőszakos lenni, meg nem akarom, hogy azt higgye, hogy ez a magyar nő most mindenáron rá akar mászni. Viszont tényleg tetszik a pasi és tudni szeretném, hogy most mi van és ha lehet, szeretném, ha ez folytatódna köztünk. Szerintetek mit jelent a viselkedése? Illetve mit kéne tennem, hogy megtudjam, hogy mik a szándékai? Semmiképpen nem szeretnék erőszakoskodni és ha van némi esély rá, hogy együtt legyünk, azt nem akarom elrontani. Viszont ha nincs esély, azt minél előbb szeretném megtudni, mert nem akarok őrlődni és szenvedni. Mit tegyek? 24/N

2014. jan. 20. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kérdezzük meg mi HELYETTED?
2014. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
te vagy az idióta lány aki erről kérdezgetett minket korábban, és megmondtuk neked hogy ne menjél? :D
2014. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az ingyenribizést már elmondtuk
2014. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
én nem kérdeztem erről korábban.
2014. jan. 20. 16:48
 5/13 anonim ***** válasza:
pedig volt egy ilyen nemrég, mostanában ér haza :)))
2014. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
remek, úgy tűnik ebben a hónapban az összes német pasi magyar lányokat importál. amúgy nekem is van egy velem egykorú barátnőm, aki egy német sráccal randizik.
2014. jan. 20. 16:50
 7/13 tevetke ***** válasza:
Mért nem jók nektek a magyar férfiak?!
2014. jan. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ez nem arról szól, hogy magyar, vagy nem magyar. véletlenül pont őt ismertem meg.
2014. jan. 20. 17:52
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá
2014. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem akar eltartani. minek kellenél neki?
2014. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!