Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és most 3 és fél éve nem volt kapcsolatom, eléggé el voltam intézve lelkileg és sikerült túltennem magam az ügyeken. Most viszont eléggé hiányolok egy társat aki megért engem aki szeret és akit én is viszont szerethetek, megpróbáltam ismerkedni pár lánnyal de visszautasítottak nem tudom miért. Tetszettem nekik mind személyiségileg mind testileg de ennek ellenére nem jött össze. Barátaim azt mondták, hogy szüneteltessem a dolgot és foglaljam el magam és hogy az idő majd mindent megold de sajnos úgy érzem, hogy az idő felőről enegem. Saját korombeli lányokkal próbálkoztam 16-17 évesekkel barátaim azt is mondták, hogy lehet, hogy rossz helyen keresgélek de engem fiatalabb lányok nem nagyon érdekelnek, hisz nagy részük még éretlen. Idősebbekel meg még nem próbálkoztam de én nem érzem magam annyira éretnek, hogy netán ezzel próbálkozzak. Eléggé elszomorít a dolog, hogy nem jött össze egyik próbálkozásom se. Remélem a nálam tapasztaltabbak tudnak segíteni az ügyben.
2007. okt. 9. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyu nekem sincs most senkim de úgy vagyok vele hogy ha eljön az ideje akkor rámtalál a szerelem legalábbis remélem. meg amíg nincs párom addig ott vannak a barátaim szóval ki tudja talán holnap meg is találod az igazit. a lényeg hogy ne magad okold mert ha valakinek bejüssz az ugy fogad el ahogy vagy. igaz még vsak 13vagyok és még nem volt pasim de a környezetemből ez jön le
2007. okt. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, h az új kapcsolat mindig akkor jön, amikor nem számítasz rá...sz'al nem kell elkeseredni, előbb-utóbb jön majd:)

A barátaiddal értek egyet, sztem 1-2 évvel fiatalabb lányokkal kellene ismerkedni, tuti van köztük érettebb is, akivel jól megérthetnétek egymást.. mert visszagondolva, mikor én voltam 17, nekem is idősebb barátom volt, vagyis nem a korosztályomban keresgéltem.

A lényeg télleg az, h ne keseredj el. Érezd jol magad, nincs veled baj!

2007. okt. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont a 17 éves fiúk vannak a legnehezebb helyzetben... a fiatalabb lányok még éretlenek, a korodbeliek inkább az idősebb fiúkkal foglalkoznak, az idősebbek, hát igen...

De ne keseredj el, ha kell, úgyis rád talál a szerelem. Mindenesre én egy-két évvel fiatalabb lányokkal próbálkoznék. Vannak ám olyanok, akik korukhoz képest nagyon éretten tudnak gondolkodni! :)

2007. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az eddig szólókkal egyet tudok érteni:-)

Én azt hiszem a 28 évemmel egy kicsit már más korosztály vagyok, ezért elmondanám, hogy állatira örülök, hogy vannak ilyen fiatalok. Akiknek fontos az érzelem, a simogatás, a társ. Ez igen ritka, le a kalappal!

Saját tapasztalat az is és igaz,hogy ha keresed, nem fogod megtalálni. Én 7 évig kerestem. Mivel nem sikerül, elkeseredett vagy és ez kisugárzik, hidd el.

Fontos, hogy légy békében magaddal, lépj a nagy akaráson túl és inkább "élj", tényleg megtalál a szerelem, csak el kell lazulnod...

Gratula

2007. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!