Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A srác az első randira egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác az első randira egy doboz Raffaellot hozott nekem, de előtte beszélgettünk korábban és említettem, hogy a kedvencem az After eight-csoki. Ha már most ennyire nem figyel rám, ill. arra amit mondok, mi lenne később ha esetleg járunk? :O 18/l

Figyelt kérdés
Mit tennétek,megmondjam neki,hogy ennyi volt?

2014. jan. 16. 21:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
miért, ha a kedvenced az after eight, akkor most mindig, minden egyes alkalommal kizárólag azt kell, hogy hozzon? én is jobban szeretem az after eightet, de nem sértődöm meg, ha raffaellot hoz. sőt még akkor se, ha olyat hoz, amit nem szeretek. vagy elteszem, vagy megmondom neki, hogy köszi, de ezt nem szeretem.
2014. jan. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
nem volt a boltban és hozott valamit
2014. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%
Sztem meg jól csinalod, fel is út, le is út. :D Lehet, hogy ő is kapta és továbbadta, micsoda olcsójános. :D
2014. jan. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%
Ki képes megenni azt a fogkrémmel töltött tescos tortabevonót?:D
2014. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%
Szakíts vele. Túl rendes hozzád, 1000szer rosszabbat érdemelsz.
2014. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
79%
De azért gondolj már bele a srácnak milyen... Vitt neked ajándékot és még le se szoptad! Ennyire nem figyelsz rá hát szégyellheted magad!
2014. jan. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én patkánymérget vittem volna neked.
2014. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
tudod mit kapnál tőlem azután? semmit...
2014. jan. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%
Most komolyan szakítanál vele mert nem vett neked 1500 Ft-os csokit az első randin oké hogy a raffaello is drága...úristen...szerintem a pasi érdekében szakíts vele!!!! Hisztis!
2014. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 One of the Anonymus válasza:

1. Lépés vald be magadnak, hogy egy elkényesztetett ***** vagy. ". Lépés Örülj a Raffaellonak 3. Lépés Ne légy egy elkénysztetett *****.

1 Na ezen felbasztam magam 2 Ki hallot olyanról After eight én sosem láttam. 3 Lehet hogy azt akarta venni csak nem talált. +1 Inkább a pasi szakitson veled mert inkáb te érdemelnéd meg a bánatott feltéve ha érzel te olyat.

2014. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!