Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 hete ismerjük egymást egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete ismerjük egymást egy csajjal és 1 hete járunk, és névnapja lesz, elég lesz egy doboz bonbon ajándékba?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2009. júl. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hááát én inkább a bonbon árából vennék Neki a helyedben egy édes kis plüssállatot,legalábbis én biztos jobban örülnék neki,a bonbon olyan személytelen...azt legalább minden nap láthatja, és a csajok nagyon tudják szeretni ezeket a "kis vackokat":)

20/L

2009. júl. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a bonbon tökéletes, nőknek bonbont adnak, gyerekeknek plüssállatot...
2009. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsebb bonbon.

A virágot csak azért hagyd mert a vörös rózsa szerelemt jelent. 1 hét alatt meg azt nem tudja még az ember. Ha viszont virág,de nem vörös rózsa,akkor meg.... na szóval az nem jó. :)

Úgyhogy bonbon,vagy ha szereted,akkor mellé vörös rózsa,vagy csak a rózsa,és egy kedves képeslap valami szép verssel.vagy írhatsz neki te is verset,ha szoktál és tudsz írni valami kedveset. HAbár ezt kébőbb könnyebb,ha már megvolt a "szeretlek" meg a hasonlók... :)

2009. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

szerintem vegyél neki ékszert, mondjuk karkötőt, nem feltétlenül valami nagyon értékeset a bizsu boltokban is vannak szép darabok, a bonbon is jó csak azért nem ajánlom mert nem tartós, megeszi(tek) és annyi

15/L

2009. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:O hát azért én nem örülnék csak 1 bonbonnak ami semmi személyes nincs...inkább plgraviroztass vmibe, vagy tényleg vmi aranyos plüss , mert a bonbon nagyon személytelen, én az olyan ajándékokat értékelem, ami kreativabb ... am sztem 1szál virágot mindenképp, ha nem is vörös rózsát ,legyen pl: rózsaszin rózsa, vagy vmi más virág ami nem piros de szép és még vmi apróság...
2009. aug. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!