Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi vigyek ajándékba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vigyek ajándékba?

Figyelt kérdés
Valami ezüst ékszert szeretnék az első randira mert névnapja van, és szerintem értékelné+(ami nem mellékes) be is vágódnék nála. Gyűrű nem akarok mert az ciki, nyaklánca tudtommal van. Mit vegyek neki 3000 Ft-ig?
2011. febr. 2. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Első randira inkább bombont vigyél. Az ékszer szerintem túl sok.
2011. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele rengeteget, nem felvágni akarok(anyagilag amúgy sem vagyok a toppon, ezt ő is tudja), de mivel épp egy nap van a randi+névnap így gondoltam valami komolyabbat kéne. Mindazonáltal köszönöm a válaszod!

Ui.: Mindketten 14 évesek vagyunk.

2011. febr. 2. 17:24
 3/13 anonim ***** válasza:

Virág (elég egy szál)

CSoki, bon-bon

plusz vmi apróság, mondjuk egy kis plüss figura

az ékszer sztem sok lenne, az már túl személyes

21/L

2011. febr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ékszert tényleg csak ha már összejöttetek. Higgy nekünk.. Vigyél inkább valami nagyon szép virágot meg egy szív alakú bon-bont. Tökre meg lesz hatva.
2011. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ kedves Második, és Harmadik!

Az a baj hogy Ő nem ilyen érzelgős típus. Viszont szeretnék valamivel mély benyomást kelteni. Virágnak nem biztos hogy örülne. Van még valami ötleted/ötletetek?

2011. febr. 2. 17:30
 6/13 anonim ***** válasza:

Emlékszem, amikor a tesóm volt 14 éves, és valakivel randizott az vett neki ékszert, mi meg röhögtünk rajta, és ő is kiröhögte a fiút, mert ékszert kapott, valami bizsut.

Nem azzal fogsz nála mély benyomást tenni, ha rögtön megleped valamivel, hanem ahogy viselkedsz. Légy férfias, és maximum egy csokit vigyél neki. Higgy a többieknek, egy ékszerrel csak elrontanál mindent.

Az első randira nem is szoktak vinni semmit, ha viszel egy csokit, az is bőven elég. Egy lánynak ki kell érdemelnie, hogy kapjon valamit, második alkalommal már kaphat tőled mást is, de ékszert ne!

2011. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értéklem a választ(de am NEM bizsu hanem EZÜST!)
2011. febr. 2. 17:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes lesz valaki akkor igenis érzelgős :) de oké, te ismered ha nem tartod jó ötletnek akkor ne. Üljetek be egy cukiba és fizesd neki a sütit. Jobbat nagyon nem tudok. Tényleg ha ajándékot viszel az első randira az olyan mintha meg akarnád venni a lányt.. lehet hogy te csak kedveskedni akarsz, de nem úgy hat. Épp ezért az ezüst még rosszabb, mert annak már tényleg olyan lefizetős hatása van. Ezért írták sokan a csokit meg a virágot, mert ez a kettő olyan ami ajándék kicsit, de mégsem. Szerintem ne ajándékokkal akard lenyűgözni, hanem saját magaddal. Bánj vele udvariasan, éreztesd vele, hogy nőként tekintesz rá. Ha meg nagyon ragaszkodsz az ajándékozáshoz max valami kis névnapos hűtőmágnes, bögre, kitűző.. de szerintem ne erőltesd. Vagy vegyél egy helyes névnapi képeslapot, vannak ilyen kis szerelmesek is csak keresni kell. Én egyszer olyan jó szülinaposat találtam a barátomnak.. na mind1:) szóval képeslap rá valami vicces de kedves szerelmes szövegecske és a borítékba egy mozijegy. Persze magadnak is vegyél. Ezzel elintézted a második randit is és annyira nem túlzásba menő ajándék mint az ezüst. Csak nehogy pórul járj, hogy nem ér rá akkor amikorra a jegyek szólnak, de velünk is vot már hogy átrakattuk, az is megoldható.
2011. febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Szia!

tőlem rengetegen szoktak venni portrét szülinapra, meg évfordulóra, valentin napra karácsonyra...stb..fényképről csinálom, de én nem olyan összedobott munkákat adok ki a kezemből, mint a portrérajzolók 99%-a, hanem inkább fényképszerű képeket csinálok. Képkerettel szoktam küldeni futárral a rajzot, és a képkeret hátuljába is szoktam szöveget gravírozni, és így tök egyedi és névre szóló lesz az ajándék. :) Ha érdekel a dolog téged vagy másokat, akkor priváton elértek, és akkor tudok válaszolni kérdésekre, vagy mutatni eddigi referencia munkákat.

meg csinálok még borosüveget is....de azt nem ajánlom, mert azt ilyen idős korban nem illik ajándékozni. A címkét is én egyedire megtervezem, és az üveget gravírozom is. pl csillagjegy képeket szépen dekoratívan, meg boldog születésnapot feliratot...stb...

minden jót! szia

2011. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

utolsó vagyok

valaki írt privát üzenetet (bence25), de nem tudok neki válaszüzenetet küldeni az email címére, mert azt kapom válaszul, hogy az a cím nem létezik. Nem tudom mi lehet a probléma.

2011. febr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!