Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vigyek neki ajándékba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vigyek neki ajándékba?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit nemrég ismertem meg. Nagyon szerelmes vagyok belé, és ő is belém. Sajnos picit távolabb lakik (kb- 80-90km) így ritkábban találkozunk sajnos, mint szeretném. A héten megyek hozzá, és szeretném meglepni valami ajándékkal. Úgy terveztem, hogy picit elöbb érek oda mint a megbeszélt időpont és majd ott veszek inkább virágot (azt hiszem vörös rózsát) mert az odaúton elhervadna.

Viszont szeretném meglapni valami aprósággal ami tartósan megmarad és rám emlékezteti amikor nem vagyok ott.

Valami plüssre gondoltam, de van egy kis bibi...

Jól ismerem a lányt, és tudom, hogy ő is hozni fog nekem valamit. Egyszer mondta hogy vesz két plüssmacit és egyik nálam lesz másik nála... szóval úgy sejtem, hogy most készül ezzel. Ezért valami mást kellene kitalálnom neki...

...nade mit? :)

Már ezen gondolkodom egy órája... :)


Légyszíves segítsetek valamit kitalálni. :)

Lányok ti minek örülnétek legjobban?

(Ő egy nagyon érzékeny lány (23), nagyon nagy szíve van és én nagyon szeretem...)


Köszönöm szépen a segítséget előre is.

(egy 25 éves nagyon szerelmes srác :))


2010. máj. 23. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
bauxit főzeléket
2010. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazán értelmes vagy kedves első válaszoló, de most nem érdekel a beszólogatás. :D Teljesen ignorálva vagy! :)
2010. máj. 23. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:

ízesített óvszer...amúgy 1 órája gondolkodsz ezen és már segitség kell? :D


PL:

Ha pesti vagy akkor vannak ilyen Gravírozó üzletek...azt hiszem a westend-ben volt/van ilyen. De neten is lehet rendelni biztos.

Árban nem tudom mennyi, de nem lehet túl drága. Persze attól függ mire és mekkorát akarsz.

2 éve kaptam ilyet a volt barátnőmtől és még mindig jó ránézni.

2010. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
miért? mi a baj a bauxit főzelékkel? azt mindenki szereti...
2010. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A legelső ajándék amit kaptam a barátomtól egy párnás plüss zsiráf volt.

Tudta hogy imádom a zsiráfokat:)

200 kmre lakunk egymástól amikor nem lehet velem akkor mindig a zsiráffal alszom:D

Sztem ez a világ legjobb ajándéka amit attól kapsz akit nagyon szeretsz:)

2010. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

De ha szeret téged amúgy nagyon mindegy mit viszel neki imádni fogja mert tőled kapta:)

2010. máj. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonlóan a macishoz, nekem a barátom nyakláncot készített (meg persze magának is). Ugyanolyat. Úgy néz ki, hogy mindkettőnké egy fél szív, így ha egymáshoz tesszük, akkor lesz egy egsz. Ja, és a közepénél, ahol el lett választva a két fél, ott kettő kisebb szívvel kapcsolódik össze. Remélem nagyjából érthető. :S

Lényeg az, hogy szerintem te is készülhetsz vaami ilyesmivel, ami mindkettőtöknek lesz. Én nagyon örültem neki. :) Hajrá!

2010. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!